امروز : سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

همه عالم هم جمع شوند، نمی توانند کاری با این نظام حسینی انجام دهند

بصیر، سردار “خسرو عروج” مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران در حاشیه یادواره مسجد غدیر دزفول  با اشاره به تحولات منطقه، اظهار کرد: این جنگ هزاران ریشه سیاسی دارد که به آن یک رویه مذهبی داده شده و تبدیل به جنگ مذهبی شده، به نظرم جنگی طولانی خواهد بود.   وی جنگهای منطقه ای را دارای رویه مذهبی […]

بصیر، سردار “خسرو عروج” مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران در حاشیه یادواره مسجد غدیر دزفول  با اشاره به تحولات منطقه، اظهار کرد: این جنگ هزاران ریشه سیاسی دارد که به آن یک رویه مذهبی داده شده و تبدیل به جنگ مذهبی شده، به نظرم جنگی طولانی خواهد بود.

  وی جنگهای منطقه ای را دارای رویه مذهبی با هزاران اهداف سیاسی خواند و افزود:  آن نیرو که در مقابل رزمنده مقاومت می جنگد، واقعا با تمام وجود می جنگد چرا که رویه مذهبی دارد و مردن و کشتن از نظر آنها پیروزی است به همین خاطر اتمام جنگ سخت است.

این فرمانده ارشد نظامی با اشاره به توانمندی های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، غفلت از دشمن را یک تهدید دانست و تصریح کرد: اگر از درون کشور، رخنه ای ایجاد نشود داعش که عددی نیست، همه عالم هم جمع شوند،  نمی توانند کاری با این نظام حسینی(ع) انجام دهند، مگر اینکه یک غفلت داخلی صورت گیرد.

وی، امانت دارای راه شهدا را  مسیری بسیار سخت و مشکلی هزاران برابر مشکل تر از جنگ خواند و تاکید کرد: جوانان و شهدای ما در دوران دفاع مقدس مفاهیم را تبدیل به مصادیق کردند و باید این الگوهای برای جوانان و مردم دنیا بازگو شود.

دانا

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news