امروز : چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

در تفکر استکبارستیزی و اقتصاد مقاومتی به کمک دولت می‌آئیم

بصیر، فرمانده سپاه فریدونکنار از آمادگی ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برای احداث دو سوله فرهنگی ورزشی در فریدونکنار را دارد. سیدولی میرشفیعی در دیدار با فرماندار فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: آمادگی داریم تا در صورت تامین زمین دو سوله ورزشی و یک مجموعه فرهنگی […]

بصیر، فرمانده سپاه فریدونکنار از آمادگی ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برای احداث دو سوله فرهنگی ورزشی در فریدونکنار را دارد.

سیدولی میرشفیعی در دیدار با فرماندار فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: آمادگی داریم تا در صورت تامین زمین دو سوله ورزشی و یک مجموعه فرهنگی با تمامی امکانات برای بسیجیان و مردم این شهرستان احداث کنیم.

وی افزود: این توان وجود دارد که در سال ۱۳۹۴ سازه این سه مجموعه فرهنگی ورزشی احداث شود و سوله ۹ دی نیز در مراحل پایانی به سر می‌برد و فقط کف پوش آن باقی مانده است.

فرمانده سپاه فریدونکنار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در سال همدلی و وحدت با مسئولان این شهرستان همراه هستیم، خاطرنشان کرد: شعار بسیج آن است که  کاری بر روی زمین نمی‌ماند و هر فعالیتی که به بن‌بست می‌رسد به بسیج واگذار می‌کنند.

وی افزود: در امور فرهنگی که تفکر استکبارستیزی در بسیج و توجه به داخل و اقتصاد مقاومتی است به کمک دولت می‌آئیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news