امروز : چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱ - ۸:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس جمهور ۱۹ مهرماه مهمان مردم مازندران است

بصیر، محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه توسعه و سرمایه‌گذاران مازندران كه در سالن اجتماعات كوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، زمان سفر رئیس جمهوری به استان مازندران را اعلام و اظهار کرد: رئیس جمهور روز یكشنبه ۱۹ مهرماه انشاالله مهمان مردم شریف و شهیدپرور مازندران است. وی افزود: با انجام این سفر خدمات بیشتری به مردم […]

بصیر، محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه توسعه و سرمایه‌گذاران مازندران كه در سالن اجتماعات كوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، زمان سفر رئیس جمهوری به استان مازندران را اعلام و اظهار کرد: رئیس جمهور روز یكشنبه ۱۹ مهرماه انشاالله مهمان مردم شریف و شهیدپرور مازندران است.

وی افزود: با انجام این سفر خدمات بیشتری به مردم مازندران ارائه و توسعه مازندران شتاب بیشتری بگیرد و شرایط اشتغال در مازندران شرایط بهتر و مطلوب‌تری پیدا كند.

معاون اجرایی رئیس جمهور تصریح کرد: مردم عزیز مازندران همیشه از دولت خدمتگذار خود حمایت كرده و می‌كنند و رئیس جمهور هم خاطرات بسیار خوبی در خلق حماسه سیاسی و استقبال باشكوه و گسترده در سفر انتخاباتی به استان مازندران در سال ۹۲ دارند؛ مازندران از حامیان اول رئیس جمهور در انتخابات سال ۹۲ بود.

این مسئول اضافه کرد: ما قدردان حمایت‌های بی‌دریغ مردم مازندران از دولت چه پیش از انتخاب روحانی و چه پس از آن هستیم و امیدواریم این سفر منشاء خیر و خوبی در زندگی مردم استان مازندران باشد.

شریعتمداری از تلاش توسعه‌ای استاندار مازندران نیز تقدیر کرد و گفت: در دو سال گذشته با وجود محدودیت‌های اعتباری و فشار تحریم‌های ظالمانه سلطه علیه ملت ایران، استاندار مازندران و مدیران تلاش كردند تا روند عمرانی و توسعه‌ای استان كند نشود.

وی در پایان گفت: تمام مدیران استان همه تلاش خود را كرده‌اند تا در خدمت نیازمندی‌های مردم استان باشند.

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news