امروز : پنج شنبه ۲ مهر ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

روی صورت زن محمودآبادی اسید نپاشیدند، وایتکس بود

بصیر ،پزشک اورژانس بیمارستان شهدا  با تأیید مراجعه این زن، گفت: مایع ریخته‌شده بر روی صورت وی وایتکس بود و هیچ‌گونه سوختگی و یا علایم جراحت بر روی صورت این زن مشاهده نشده است. پزشک اورژانس بیمارستان شهدای محمودآباد گفت: مایع ریخته‌شده بر روی صورت زن محمودآبادی اسید نبود، بلکه وایتکس بود. خانمی ۴۰ ساله […]

بصیر ،پزشک اورژانس بیمارستان شهدا  با تأیید مراجعه این زن، گفت: مایع ریخته‌شده بر روی صورت وی وایتکس بود و هیچ‌گونه سوختگی و یا علایم جراحت بر روی صورت این زن مشاهده نشده است.

پزشک اورژانس بیمارستان شهدای محمودآباد گفت: مایع ریخته‌شده بر روی صورت زن محمودآبادی اسید نبود، بلکه وایتکس بود.

خانمی ۴۰ ساله با مراجعه به بیمارستان شهدای محمودآباد اظهار کرد که خودروی عبوری به بهانه آدرس مقابلش ایستاد و در همین حین یکی از سرنشینان مایعی را بر سر و صورت او ریخته و از صحنه گریختند.

پزشک اورژانس بیمارستان شهدا  با تأیید مراجعه این زن، گفت: مایع ریخته‌شده بر روی صورت وی وایتکس بود و هیچ‌گونه سوختگی و یا علایم جراحت بر روی صورت این زن مشاهده نشده است.

مازیار ابراهیمی با اشاره به وضعیت مناسب جسمی حادثه‌دیده بیان کرد: با توجه به احساس درد جزئی در ناحیه چشم و برای معاینات بیشتر فرد حادثه‌دیده به بیمارستان ۱۷شهریور آمل منتقل شد تا تحت معاینه از ناحیه چشم قرار گیرد.

هراز نو

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news