امروز : پنج شنبه ۲ مهر ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۵۰ درصد از دانش‌آموزان فریدونکناری دبستانی هستند

بصیر، سید عظیم اسماعیل زاده در آیین نواختن زنگ ورود کلاس اولی‌ها به دبستان با اشاره به اینکه ۸۰۰ نفر از دانش‌آموزان فریدونکناری پایه‌اولی هستند، اظهار کرد: در پروژه مهر تمام توان خود را برای بازگشایی هرچه باشکوه‌تر مدارس به کار گرفتیم. وی افزود: این کودکان دبستانی و خصوصا کلاس اولی‌ها مانند برگه ای سفید […]

بصیر، سید عظیم اسماعیل زاده در آیین نواختن زنگ ورود کلاس اولی‌ها به دبستان با اشاره به اینکه ۸۰۰ نفر از دانش‌آموزان فریدونکناری پایه‌اولی هستند، اظهار کرد: در پروژه مهر تمام توان خود را برای بازگشایی هرچه باشکوه‌تر مدارس به کار گرفتیم.

وی افزود: این کودکان دبستانی و خصوصا کلاس اولی‌ها مانند برگه ای سفید پاک و دست نخورده  به ما به امانت سپرده شدند و ما معلمان هستیم که باید نقاشی زیبایی روی این برگه‌های سفید بکشیم و آنها را به سمت مسیر درست هدایت کنیم.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار ادامه داد: تقارن سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس، فرصتی است تا درس ایثار و فداکاری، بخشش و نوع دوستی سرلوحه زندگی فرزندان کشور قرار بگیرد.

اسماعیل‌زاده با اشاره به وجود ۳۵ کلاس درس برای اول ابتدایی در فریدونکنار تصریح کرد: در فریدونکنار حدود ۸ هزار دانش آموز مشغول تحصیل هستند که ۵۰ درصد آنها دانش‌آموز دوره ابتدایی هستند.

وی از اولیای دانش آموزان خواست تا همانگونه که به معیشت فرزندان خود توجه می کنند، دغدغه تربیت و آموزش آنها را نیز داشته باشند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news