امروز : شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مازندران میزبان کنگره شهدای کشور در آذرماه

بصیر، سیدجواد حسینیان در جمع مردم فریدونکنار در ساختمان هیئت فوتبال این شهرستان، اظهار کرد: تعمیق برنامه‌های فرهنگی از اهداف اصلی سازمان بسیج ورزشکاران بوده است. وی خاطرنشان کرد: در فریدونکنار کانون بسیج ورزشکاران فعال است و با توجه به گستره فعالیت بسیج می‌توانیم در زمینه‌های متفاوت ورود و خلاهایی که در ورزش ایجاد شده […]

بصیر، سیدجواد حسینیان در جمع مردم فریدونکنار در ساختمان هیئت فوتبال این شهرستان، اظهار کرد: تعمیق برنامه‌های فرهنگی از اهداف اصلی سازمان بسیج ورزشکاران بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در فریدونکنار کانون بسیج ورزشکاران فعال است و با توجه به گستره فعالیت بسیج می‌توانیم در زمینه‌های متفاوت ورود و خلاهایی که در ورزش ایجاد شده را پرکنیم.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران تصریح کرد: شهید شاخص بسیج ورزشکاران کشور مازندرانی است و این وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند.

حسینیان تصریح کرد: به همین دلیل مازندران میزبان کنگره شهدای کشور در پنجم آذر ماه است و در این مراسم میزبان وزیر ورزش و سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین هستیم.

وی گفت: بسیج رزشکاران باید تلاش کند در پایگاه‌های مقاومت جذب نیروی انسانی را به طور جدی پیگیری و سازماندهی کند.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران با اشاره به ظرفیت بالای شورای قشر بسیج فریدونکنار، خاطرنشان کرد: شورای قشر فریدونکنار می‌تواند با شناسایی منکرات در امور ورزشی در سطح این شهرستان در جهت رفع آن اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news