امروز : یکشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

محمدی‌فر: برجام موج دوم براندازی جمهوری اسلامی ایران است

بصیر، صبح امروز و با حضور فرمانده‌هان و پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران، همایش « ما‌ می‌توانیم با همدلی و هم‌زبانی» در آمفی‌تئاتر اردوگاه شهید رجایی فریدونکنار برگزار شد. سردار مهدی محمدی‌فر مسئول پیشکسوتان ستاد کل نیروهای مسلح در این همایش با اشاره به اینکه ۷۵۰ هزار پیشکسوت در کشور داریم و هر سال نیز به […]

بصیر، صبح امروز و با حضور فرمانده‌هان و پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران، همایش « ما‌ می‌توانیم با همدلی و هم‌زبانی» در آمفی‌تئاتر اردوگاه شهید رجایی فریدونکنار برگزار شد.

سردار مهدی محمدی‌فر مسئول پیشکسوتان ستاد کل نیروهای مسلح در این همایش با اشاره به اینکه ۷۵۰ هزار پیشکسوت در کشور داریم و هر سال نیز به این تعداد ۵۰ هزار نفر اضافه می‌شوند، خاطرنشان کرد: پیشکسوتان سرشار از دانش و تجربه هستند و باید از این گنجینه‌های دفاع مقدس نهایت بهره را برد.

وی با بیان اینکه مازندران ۲۲ هزار پیشکسوت دارد، تصریح کرد: فرمانده‌هان دفاع مقدس باید به روز باشند تا در جنگ‌های امروزی بتوانند جامعه را هدایت کنند.

مسئول پیشکسوتان ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: هیچ کس نباید خاطرات ۸ سال دفاع مقدس را خدشه‌دار کند و اگر کسی نا‌آگاهانه مرتکب این اشتباه شود باید ارشاد و اگر از تعمد باشد باید مجازات شود.

محمدی‌فر افزود: اگر دفاع مقدس فراموش شود انقلاب را نیز از یاد خواهند برد و مسئولان اجرایی کشور از این امر غفلت نکنند.

وی با اشاره به اینکه فرمانده‌هان دفاع مقدس پدران معنوی این انقلاب هستند، گفت: در بسیاری از امور نسبت به پیشکسوتان دفاع مقدس در کشور غفلت شده است.

مسئول پیشکسوتان ستادکل نیروهای مسلح در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مذاکره آمریکا در خصوص برجام همانند اسب تروا در غرب است.

محمدی‌فر افزود: غرب فهمید که در داخل کشور حفره‌هایی ایجاد شد اقدام به طراحی دکترین قدرت هوشمند کرده است و مهم‌ترین هدف آن برداشتن اسلام است.

وی گفت: فضای باز پس از امضای برجام با هدف فراموشی گذشته ملت برنامه‌ریزی شده است و کاری می‌کنند که ما دست از اسلام نیز بکشیم و در این شرایط است که باید هوشیار باشیم.

مسئول پیشکسوتان ستادکل نیروهای مسلح با تشبیه این مذاکره به کوه یخ، اظهار کرد: تنها ۱۰ درصد این مذاکرات هسته‌ای و ۹۰ درصد دیگر آن همان دکترین جدیدی است که به خاک ایران نفوذ کرده‌اند.

محمدی‌فر در پایان تاکید کرد: فتنه ۸۸ موج نخست و برجام موج دوم براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

گفتنی است در پایان این همایش از ۱۶ اثر با موضوع دفاع مقدس رونمایی و به نویسندگان آنان هدایا و لوح تقدیر اعطا شد.

همچنین سرهنگ ابوذری به عنوان مسئول دفتر پیشکسوتان جهاد و مقاومت استان مازندران در دفاع مقدس منصوب شد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news