امروز : دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین جزییات حادثه خونین زندان آباده

بصیر ،وحید زارع افزود : سربازی به نام منصوری که چهار ماه خدمت بود و اصالتا شهرکردی است اقدام به این جنایت کرده است. وی افزود: این سرباز در حدود ۲۰ روز بود که در زندان آباده خدمت می کرد و امروز صبح در حالی که این سرباز به نگهبانی مشغول بود، دو تیر هوایی […]

بصیر ،وحید زارع افزود : سربازی به نام منصوری که چهار ماه خدمت بود و اصالتا شهرکردی است اقدام به این جنایت کرده است.
وی افزود: این سرباز در حدود ۲۰ روز بود که در زندان آباده خدمت می کرد و امروز صبح در حالی که این سرباز به نگهبانی مشغول بود، دو تیر هوایی شلیک می کند؛ سپس افسر نگهبان با یکی از سربازان به سمت وی می روند که این سرباز به آن دو شلیک کرده و آنان را به قتل می رساند. سپس سه نفر دیگر را می کشد و یک نفر را زخمی می کند.
نماینده آباده در مجلس شورای اسلامی زارع اضافه کرد: پنج کشته اهل شهرستان آباده بودند و یک زخمی اهل پاسارگاد بوده که به شدت زخمی شده است.
وی در پاسخ به این سوال که برخی می گویند این سرباز روانگردان مصرف کرده بود گفت: خیر بلکه می گویند وی اختلاف سلیقه داشته و مشکل روحی نیز داشت.
نماینده مردم آباده در مجلس اضافه کرد: شورای تامین آباده در این راستا تشکیل شده و مدیرکل دادگستری، سپاه و مدیرکل زندان ها نیز وارد عمل شده اند تا این پرونده هر چه سریع تر رسیدگی شود.

شمال نیوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news