امروز : دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶ - ۹:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فجایع منا زمینه درون حکومتی دارد/ جریان فراماسونری و نقش اسرائیل در این فاجعه مشهود است

بصیر،  مهدی محمدی‌فر در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: سعودی‌ها از فرودگاه جده تا تمامی مناطق‌شان در اختیار مستشاران آمریکایی است و بسیاری از مسئولان درجه یک آنها نیز در طول سال در کشورهای اروپایی به سر می‌برند و افراد حاضر در عربستان بی‌لیاقت و ضعیف هستند. وی با اشاره به اینکه داستان امسال […]

بصیر،  مهدی محمدی‌فر در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: سعودی‌ها از فرودگاه جده تا تمامی مناطق‌شان در اختیار مستشاران آمریکایی است و بسیاری از مسئولان درجه یک آنها نیز در طول سال در کشورهای اروپایی به سر می‌برند و افراد حاضر در عربستان بی‌لیاقت و ضعیف هستند.

وی با اشاره به اینکه داستان امسال حج یک بحث سیاسی دارد، تصریح کرد: سعودی‌ها به دنبال موروثی کردن سلطنت در خاندان خود هستند و برای خراب کردن خود بر روی زائران بیت‌الله الحرام معامله می‌کند.

مسئول پیشکسوتان ستادکل نیروهای مسلح افزود: ولیعهد بی‌کفایت عربستان تولیت تمامی موقوفه‌های این کشور را از آن خود کرده است و درآمد حاصل از این موقوفه‌ها بیشتر از درآمد نفت است.

محمدی‌فر با تاکید بر اینکه این فجایع زمینه درون حاکمیتی دارد، گفت: عربستان با همکاری اسرائیل و جریان فرماسونری می‌خواهند طوری القا کنند که برخی افراد بی‌فرهنگ و خودپسند به مکه می‌آیند و عاشق کشته‌شدن و خودکشی هستند.

وی با اشاره به اینکه این موضوع عمدی و تسویه حساب سیاسی است، اظهار کرد: به دنبال این هستند که مسلمانان را عوام و نادان نشان دهند و ماهیت حج را زیر سوال ببرند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news