امروز : دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶ - ۱۷:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هاشمی هم به کمپین من یک روستایی ام پیوست/ هاشمی: من خودم را یک انسان روستایی می‌دانم

بصیر، چندی پیش هاشمی رفسنجانی در گفت و گو با هفته نامه معلوم الحال طلوع صبح در ادعایی عجیب با توهین به روستاییان کشور گفته بود که برخی که دیروز در کوچه روستایشان می‌گشتند، امروز انقلابی شده‌اند. این توهین مستقیم به روستائیان با اعتراضات گسترده مردم عادی و مسئولین کشوری در جای جای کشور همراه شد؛ […]

بصیر، چندی پیش هاشمی رفسنجانی در گفت و گو با هفته نامه معلوم الحال طلوع صبح در ادعایی عجیب با توهین به روستاییان کشور گفته بود که برخی که دیروز در کوچه روستایشان می‌گشتند، امروز انقلابی شده‌اند.

این توهین مستقیم به روستائیان با اعتراضات گسترده مردم عادی و مسئولین کشوری در جای جای کشور همراه شد؛ به طوری که با توجه به اینکه قسمت اعظمی از جمعیت ایران را روستائیان تشکیل می دهند موج بزرگ حمایت از روستائیان در کشور به راه افتاد.

در همین راستا کمپین بزرگی در حمایت از روستائیان به راه افتاد که در این کمپین از هاشمی خواسته شد با توجه به اینکه یک روستایی است از مردم عذرخواهی کرده و قبول کند که خود او هم زاده روستاست.

اگرچه این اتفاق حدود دو ماه گذشته رخ داد اما بالاخره امروز با گذشت حدود ۴۵ روز از آن مصاحبه جنجالی هاشمی، پذیرفت که یک روستایی است و به عبارتی به کمپین من یک روستایی ام پیوست.

هاشمی در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه آزاد گفت: بنده خود را یک فرد معمولی و یک انسان روستایی که در روستا بزرگ شده و به شهر آمده و درس خوانده و در کارهای سیاسی اجتماعی کار کرده و در مسئولیت‌ها خدمت و خطا کرده است، می‌دانم و شما نسبت به بنده لطف دارید.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news