امروز : دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاهش میزان غرق شدگان در سواحل مازندرانی خزر به ۱۱ درصد

بصیر ،دکتر علی عباسی مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: تعداد ۷۳ نفر از غرق‌شدگان مرد و ما بقی زن هستند . وی ادامه داد: ۸۶ درصد از غرق شدگان غیر بومی هستند. عباسی اظهار داشت: در این مدت شهرستان‌های محمودآباد با ۱۷، نور با ۱۴، بابلسر و نوشهر هر کدام با ۹ فوتی […]

بصیر ،دکتر علی عباسی مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: تعداد ۷۳ نفر از غرق‌شدگان مرد و ما بقی زن هستند .

وی ادامه داد: ۸۶ درصد از غرق شدگان غیر بومی هستند.
عباسی اظهار داشت: در این مدت شهرستان‌های محمودآباد با ۱۷، نور با ۱۴، بابلسر و نوشهر هر کدام با ۹ فوتی بیشترین موارد مرگ ناشی از غرق شدگی را داشتند.
مدیر کل پزشکی قانونی مازندران بیان داشت: از کل موارد غرق شدگی در چهار ماهه امسال، ۸۳ نفر در محدوده خارج طرح و تعداد ۳ نفر در داخل طرح جان باخته‌اند.
وی تصریح کرد: بر اساس آمارها ماهی که بیشترین تعداد غرق شدگی در آن اتفاق افتاد به ترتیب مربوط به مرداد ماه با ۳۷، تیر با ۲۳، شهریور با ۱۹ و خرداد با ۷ مورد به ثبت رسید.
بیشتر غرقی‌ها دارای سن ۲۱ تا ۳۰ سال هستند
بررسی‌ها نشان می‌دهد بیشتر غرق شدگان در سنین ۲۱ تا ۳۰ سال با ۳۷ مورد هستند و بعد از آن ۱۱ تا ۲۰ سال با ۲۸ مورد و ۳۱ تا ۴۰ سال با ۱۷ مورد غرقی در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
دریای خزر در استان‌های مازندران، گلستان و گیلان حدود ۸۰۰ کیلومتر طول دارد که در سال جاری ۹۴ طرح سالم‌سازی در ۳۳۸ کیلومتر سواحل مازندران اجرا شد.
بر اساس آمار موجود از سال ۸۸ تا ۹۳ تعداد یک‌هزار و ۳۵ نفر در دریای مازندران غرق شدند که بیشترین این تعداد مربوط به سال ۹۱ با تعداد ۲۱۴ نفر بوده است.
گلوگاه ما

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news