امروز : سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تعدادی از مجروحان فاجعه منا عصر امروز به کشور باز می‌گردند

بصیر ،به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر، دکتر سیدعلی مرعشی در خصوص اقدامات صورت گرفته از سوی مرکز پزشکی حج و زیارت برای پیدا کردن مفقودان، اظهارداشت: تیم‌های جست‌و‌جو شب گذشته با حضور در سردخانه اصلی شهر مکه نسبت به شناسایی زائران ایرانی اقدامات لازم را انجام دادند. وی ادامه […]

بصیر ،به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر، دکتر سیدعلی مرعشی در خصوص اقدامات صورت گرفته از سوی مرکز پزشکی حج و زیارت برای پیدا کردن مفقودان، اظهارداشت: تیم‌های جست‌و‌جو شب گذشته با حضور در سردخانه اصلی شهر مکه نسبت به شناسایی زائران ایرانی اقدامات لازم را انجام دادند.

وی ادامه داد: شناسایی مفقودان از شب گذشته تا صبح امروز ادامه داشت که برای انتقال پیکر جان‌باختگان به جده کارهای اداری در حال انجام است تا پس از انتقال به جده به کشور بازگردانده شود.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با بیان اینکه پیکر جان‌باختگان فاجعه منا فردا به کشور اعزام می‌شوند، اضافه کرد: پیکر ۱۳۰ تن از جان باختگان با پرواز فردا(سه شنبه) از جده به تهران منتقل می‌شود.

وی به مجروحان بدحال فاجعه منا اشاره کرد و یادآور شد: ۱۸ تن از مجروحان به دستگاه ونتیلاتور متصل بودند که در حال حاضر تعداد آن ها به ۱۶ تن کاهش یافته است و ۲ نفر از مجروحان با بهبودی وضعیت از دستگاه جدا شدند.

مرعشی با بیان اینکه بنا داریم با پرواز عصر امروز (دوشنبه) تعدادی از مجروحان فاجعه منا را به کشور اعزام کنیم، خاطرنشان کرد: تعدادی از مجروحان که قابل انتقال به داخل کشور هستند با پرواز عصر امروز به تهران اعزام می شوند.

الف

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news