امروز : چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸ - ۱۸:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

در اراده دشمن خللی وارد نشده است/ نظام شاهنشاهی سعودی جز فساد کاری نمی‌کند

بصیر، سردار محمدحسین بابایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس برای ادامه مسیر انقلاب باید نقش‌آفرینی کنند. وی تصریح کرد: در زمانی که دشمن در اراده‌اش برای مقابله با کشور هیچ خللی وارد نشده و به دشمنی خود ادامه می‌دهد پیشکسوتان، امروز با تمام توان پای کار می‌آیند تا […]

بصیر، سردار محمدحسین بابایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس برای ادامه مسیر انقلاب باید نقش‌آفرینی کنند.

وی تصریح کرد: در زمانی که دشمن در اراده‌اش برای مقابله با کشور هیچ خللی وارد نشده و به دشمنی خود ادامه می‌دهد پیشکسوتان، امروز با تمام توان پای کار می‌آیند تا نسل جوان را از خطرا ت دشمن آگاه کنند.

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران اظهار کرد: امروز با این امکانات و دانش بالا در کشور و جامعه بصیری که داریم با ادامه دادن این مسیر در برخورد با مشکلاتی که منشا تمامی آنها آمریکا است باید با آن مقابله کنیم تا به چشم‌انداز ترسیم شده ۱۴۰۴ برسیم.

بابایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه اساسا پادشاهان در مسیر خداوند قرار ندارند، خاطرنشان کرد: قطعا نظام شاهنشاهی سعودی جز فساد کاری نمی‌کند و این فساد با کشتار در یمن، سوریه، عراق و دیگر کشورها تکمیل شده است.

وی با بیان اینکه آل‌سعود حتی اسرائیل را برای حمله به غزه ترغیب می‌کند، گفت: آل‌سعود شایستگی عنوان اسلام را ندراند و نمی‌توانند مناسک بزرگ حج را مدیریت کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news