امروز : چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قهرمانان فریدونکناری کانوپولوی آسیا تجلیل می‌شوند/ معرفی فرماندار جدید فریدونکنار کمتر از ۱۴ روز دیگر/ فرماندار پنجم؛ باز هم غیربومی

بصیر، مهرداد ابراهیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: جلسه شورای اداری گذشته سمبلیک بوده است و معمولا این جلسات به گونه‌ای دیگر برگزار می‌شود. وی تصریح کرد: جلسه شورای اداری گذشته به دلیل حضور معاون قوه فضائیه جنبه سخنرانی داشت و قطعا در جلسه بعدی از طهماسبی و اسماعیل‌پور قهرمانان تیم ملی کانوپولوی […]

بصیر، مهرداد ابراهیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: جلسه شورای اداری گذشته سمبلیک بوده است و معمولا این جلسات به گونه‌ای دیگر برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: جلسه شورای اداری گذشته به دلیل حضور معاون قوه فضائیه جنبه سخنرانی داشت و قطعا در جلسه بعدی از طهماسبی و اسماعیل‌پور قهرمانان تیم ملی کانوپولوی ایران تجلیل می‌کنیم.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تقسیم بودجه سفر رئیس‌جمهور به مازندران، خاطرنشان کرد: بودجه سفر رئیس جمهور به مازندران اعلام شده و این امر در حوزه کاری نبیان معاون استاندار مازندران است که قرار شد جزئیات آن اعلام شود.

ابراهیمی در پاسخ به این سوال که طرح استخر ماهی در فریدونکنار به کجا کشیده شد، گفت: سازه‌های استخر پرورش ماهی در خزرشهر احداث شده و به زودی فعال می‌شود.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که بهتر نیست هرچه زودتر به جای خود یک فرد جدید به عنوان فرماندار فریدونکنار معرفی کنید، اظهار کرد: معرفی فرماندار آینده تا دو هفته آینده صورت می‌گیرد و قطعا این فرد بومی نیست، هرچند ما بوم را از گلوگاه تا رامسر تعریف می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

 

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news