امروز : چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

من مسئول حذف یارانه هستم

بصیر ،ربیعی در حاشیه یازدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی در جمع خبرنگاران افزود: هر ماه از یارانه بگیرها کاسته می شود. وی با بیان اینکه هر ماه سبدی آورده می شود که از داخل آن با حضور کارشناسان عده ای که مستحق حذف هستند استخراج می شوند ، تصریح کرد: سندی که این ماه آورده […]

بصیر ،ربیعی در حاشیه یازدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی در جمع خبرنگاران افزود: هر ماه از یارانه بگیرها کاسته می شود.

وی با بیان اینکه هر ماه سبدی آورده می شود که از داخل آن با حضور کارشناسان عده ای که مستحق حذف هستند استخراج می شوند ، تصریح کرد: سندی که این ماه آورده شده نزدیک به ۴۰۰ هزار نفر است که باید افرادی که مستحق گرفتن یارانه نیستند از میان آن ها حذف شوند.

سبد کالا برای اقشار ضعیف جامعه در نظر گرفته می شود

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ارائه سبد کالا برای اقشار ضعیف گفت: ارائه این سبد برای افرادی است که نظام پرداخت مشخص دارند اما معاون اول رئیس جمهور تاکید داشت که برای اقشار ضعیف جامعه نیز این سبد در نظر گرفته شود.
ربیعی در حاشیه کنفرانس توسعه منابع انسانی در جمع خبرنگاران افزود: هم اکنون این سبد به کارمندان رسمی تعلق می گیرد و در گام بعدی به مستمری بگیرهای کارگری ارائه خواهد شد.
وی با بیان اینکه مطابق برنامه برای افراد غیر حقوق بگیر نیز این سبد پیش بینی شده است، گفت: برنامه ما این است که اقشار ضعیف جامعه نیز از این طرح استفاده کنند.
وزیر کار افزود: در بحث سبد کالا به منابع بانکی محدود نخواهیم بود و با با کارفرمایان نیز رایزنی خواهیم کرد تا خرید نسیه ای که خودمان تضمین پرداخت آن را خواهیم کرد انجام شود .
وی افزود: کارت اعتباری نیز  برای خرید کالا پیش بینی شده و در ازای خرید از حقوق کارکنان کسر می شود.
ربیعی همچنین گفت: در اعطای وام خودرو هیچ رانتی نبوده و هر که زودتر ثبت نام کرد توانست از آن بهره مند شود.
خبرگزاری صدا وسیما

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news