امروز : جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۲۹ - ۱۹:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لاریجانی: تعجب می‌کنم برخی در داخل می‌گویند آمریکا دنبال براندازی است!

بصیر، علی لاریجانی در مراسم بزرگداشت روز ملی صادرات گفت: تردیدی ندارم که امروز غربی‌ها، از حرف‌هایی که در سابق نسبت به ایران می‌زدند، عبور کرده‌اند. تعجب می‌کنم گاهی در داخل این مسئله در رسانه‌ها عمده می‌شود که مثلاً غربی‌ها و آمریکایی‌ها دنبال براندازی هستند، زیرا آنها نمی‌توانند این کار را انجام بدهند. خودشان و سیاستگذاران‌شان نیز اذعان دارند […]

بصیر، علی لاریجانی در مراسم بزرگداشت روز ملی صادرات گفت: تردیدی ندارم که امروز غربی‌ها، از حرف‌هایی که در سابق نسبت به ایران می‌زدند، عبور کرده‌اند.

تعجب می‌کنم گاهی در داخل این مسئله در رسانه‌ها عمده می‌شود که مثلاً غربی‌ها و آمریکایی‌ها دنبال براندازی هستند، زیرا آنها نمی‌توانند این کار را انجام بدهند.

خودشان و سیاستگذاران‌شان نیز اذعان دارند که ایران از لحاظ ژئوپولوتیک و نقش‌آفرینی، در موقعیتی قرار دارد که آنها قادر به انجام کاری نیستند. البته در ذهن‌شان فکر براندازی بود و ستیز کردند، اما امروز می‌دانند بدون ایران بسیاری از مشکلات منطقه‌ای حل نمی‌شود، زیرا ایران سازنده بوده، البته ممکن است خوش‌شان نیاید اما باید قدرت جمهوری اسلامی ایران را تحمل کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news