امروز : دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲ - ۲:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نگاه رئیس هیئت قایقرانی مازندران در حد یک شهرستان است/ تاتینا نمی‌داند در کانوپولوی فریدونکنار چه اتفاقی می‌افتد

بصیر، جمیله طهماسبی در آئین تجلیل از قهرمانان فریدونکناری کانوپولوی آسیا در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان این شهرستان، اظهار کرد: از هیئت قایقرانی استان مازندران گله دارم چرا که پس از بازگشت از بازی‌های آسیایی با بهرین مدال، حتی یکبار نیز تماسی با ما نداشتند. وی تصریح کرد: به نظر می‌رسد هیئت قایقرانی […]

بصیر، جمیله طهماسبی در آئین تجلیل از قهرمانان فریدونکناری کانوپولوی آسیا در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان این شهرستان، اظهار کرد: از هیئت قایقرانی استان مازندران گله دارم چرا که پس از بازگشت از بازی‌های آسیایی با بهرین مدال، حتی یکبار نیز تماسی با ما نداشتند.

وی تصریح کرد: به نظر می‌رسد هیئت قایقرانی استان مازندران نمی‌داند که در فریدونکنار چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

سرمربی تیم ملی کانوپولوی ایران با بیان اینکه آنها حتی از ارسال فکس بازی‌ها نیز دریغ می‌کنند، خاطرنشان کرد: اگر هیئت استان با مسئول شهرستانی خود مشکل دارند چرا بازیکنان و قهرمانان خود را نمی‌بینند.

طهماسبی نگاه تاتینا رئیس هیئت قایقرانی را در حد یک شهرستان دانست و گفت: این مسئول نگاه شهرستانی دارد در حالیکه این رشته در حال گرفتن مدال در رقابت‌های بین‌المللی است.

سرمربی تیم ملی کانوپولوی ایران در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: خوشحالم که پس از من شاگردم دومین نفری است که از رقابت‌های آسیایی مدال طلا را به گردن آویخت.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news