امروز : جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶ - ۸:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستگیری قاتل مأمور ناجا ظرف ۲۰ ساعت/ لزوم برخورد قاطع و ضرب‌العجلی دستگاه قضا

بصیر ،مأموران جان‌برکف نیروی انتظامی که خادمانه در طول شبانه‌روز با کم‌ترین حقوق مشغول به خدمت و ایجاد امنیت در جامعه هستند، هر لحظه با انواع مخاطرات دست و پنجه نرم می‌کنند. بامداد پنج‌شنبه استوار جوان تازه‌داماد نیروی انتظامی مازندران که در محدوده منطقه انتظامی شهرستان بابلسر مشغول به خدمت‌رسانی بود، در راستای مأموریت محوله […]

بصیر ،مأموران جان‌برکف نیروی انتظامی که خادمانه در طول شبانه‌روز با کم‌ترین حقوق مشغول به خدمت و ایجاد امنیت در جامعه هستند، هر لحظه با انواع مخاطرات دست و پنجه نرم می‌کنند.

بامداد پنج‌شنبه استوار جوان تازه‌داماد نیروی انتظامی مازندران که در محدوده منطقه انتظامی شهرستان بابلسر مشغول به خدمت‌رسانی بود، در راستای مأموریت محوله خویش مورد هجوم مسلحانه اراذل و اوباش قرار گرفت و تنها لحظاتی پس از اصابت گلوله به خیل شهیدان عزیز این مرز و بوم پیوست.

پلیس مازندران با فرماندهی مقتدرانه‌اش که خواب را از چشم اراذل و اوباش ربوده و سعی دارد نهایت امنیت را در سطح استان مازندران فراهم آورد، گه‌گاهی با اتفاقات ناگواری مواجه می‌شود که این حوادث در استانی که همواره با جرائم سر می‌کند و حضور سالانه بیش از ۳۰ میلیون گردشگر را دارد و از حیث شرایط جغرافیایی منطقه‌ای دنج محسوب می‌شود، بعید به‌نظر نمی‌رسد.

و امروز جوان خوش‌سیمایی از این دیار برای حفظ امنیت، سینه‌اش در رویارویی با اشرار سپر شد و در این غائله جانش را فدا کرد.

و اما پلیس مازندران لحظه‌ای بعد از این حادثه در حالت آماده‌باش دست‌به‌کار شد و در عرض ۲۰ ساعت، قاتل را به دام انداخت.

حال تلاش‌ها و مجاهدت‌های مأموران خدوم نیروی انتظامی با احکام قاطعانه و به‌طور استثنا در این مورد «ضرب‌العجلی» دستگاه قضا می‌تواند، پاسخی محکم بر دهان همه اشرار و اراذل و اوباش باشد تا دیگر مجال نفس کشیدن در مازندران، استان ۱۰۴۰۰ شهید به‌خون‌خفته نداشته باشند.

قاتل چندین‌بار به جرم تیراندازی و اخلال در نظم عمومی دستگیر و به زندان روانه شده بود، ضمن اینکه این‌بار هم که به‌طور آزادانه مشغول به بزه‌کاری بود، در مرخصی ۵ روزه با تمدیدی ۵ روزه، یعنی ۱۰ روز، به‌سر می‌برد.

بلاغ

ارسال دیدگاه

 

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news