امروز : پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۲۲ - ۲۳:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زیباترین گل رونالدو در لباس بارسلونا +عکس

بصیر،این گل در جریان پیروزی ۱-۵ بارسلونا در استادیوم کامپاستلا به ثمر رسید و زیباترین لحظات تنها فصل حضور رونالدو با پیراهن بلوگرانا را رقم زد. رونالدو بعد از درخشش با لباس پی اس وی آیندهوون به بارسلونا پیوست و موفق شد در این تیم تبدیل به بهترین مهاجم جهان شده و با زدن ۴۷ گل، […]

بصیر،این گل در جریان پیروزی ۱-۵ بارسلونا در استادیوم کامپاستلا به ثمر رسید و زیباترین لحظات تنها فصل حضور رونالدو با پیراهن بلوگرانا را رقم زد. رونالدو بعد از درخشش با لباس پی اس وی آیندهوون به بارسلونا پیوست و موفق شد در این تیم تبدیل به بهترین مهاجم جهان شده و با زدن ۴۷ گل، فصلی رویایی را برای بارسا رقم بزند. البته یک سال بعد رونالدو با رقم زدن گرانترین انتقال جهان، به اینترمیلان پیوست.

رونالدو در خصوص این گل می گوید: “بارها بازیکنان حریف روی من  مرتکب خطا شدند و داور اصلا به این موضوع اهمیت نمی داد. به همین دلیل این گل برای من لذت بخش بود. این گل، زیباترین و دشوارترین گل من در همه ادوار بود”.

ستاره آن روزهای بارسلونا که تازه ۲۰ ساله شده بود، ۵ بازیکن را طی ۱۲ ثانیه و با تنها ۱۴ ضربه به توپ از پیش رو براشت و یکی از زیباترین گلهای همه ادوار لالیگا را به ثمر رساند.

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news