امروز : پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۲۲ - ۲۳:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مارادونا: کرایف تیکی‌تاکا را ابداع کرد نه گواردیولا

بصیر، دیه‌گو مارادونا در گفت‌وگو با روزنامه اسپانیایی «مارکا» در مقایسه دو فوق‌ستاره رئال‌مادرید و بارسلونا گفت: مسی چیزی بیشتر از رونالدو ندارد، در مقابل کریستیانو هم چیزی بیشتر از لیونل ندارد. هر دوی آنها را دوست دارم و می‌خواهم که در تیمم باشند چون همیشه غیرقابل پیش‌بینی هستند. وی با رد اینکه رابطه‌اش با […]

بصیر، دیه‌گو مارادونا در گفت‌وگو با روزنامه اسپانیایی «مارکا» در مقایسه دو فوق‌ستاره رئال‌مادرید و بارسلونا گفت: مسی چیزی بیشتر از رونالدو ندارد، در مقابل کریستیانو هم چیزی بیشتر از لیونل ندارد. هر دوی آنها را دوست دارم و می‌خواهم که در تیمم باشند چون همیشه غیرقابل پیش‌بینی هستند.

وی با رد اینکه رابطه‌اش با فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا بد است، اظهار داشت: بارها به صورت رو در رو به مسی گفته‌ام که در موردش چه فکر می‌کنم.

اسطوره فوتبال آرژانتین ستاره برزیلی آبی‌واناری‌پوشان را هم مورد تمجید خود قرار داد و گفت: خیلی وقت است که دیگر رقابت دو نفره لیونل و کریس به پایان رسیده و حالا با حضور نیمار این رقابت سه نفره شده است. از تماشای بازی نیمار لذت می‌برم چون حتی با وجود اینکه ۲۰۰ ضربه از بازیکنان حریف می‌خورد، همچنان به دریبل زدنش ادامه می‌دهد.

مارادونا در تمجید از سرمربی کنونی منچسترسیتی عنوان کرد: گواردیولا پدیده است، اما داستان اینکه او بوده که تیکی‌تاکا را خلق کرده را باور ندارم. شناخت کاملی از فوتبال دارم و این را می‌دانم که تیکی تاکا را یوهان کرایف ابداع کرد.

مهاجم پیشین آلبی‌سلسته در مقایسه کاپیتان رئال‌مادرید و مدافع ملی‌پوش بارسلونا گفت: راموس آنطور که باید باشد، نیست. پیکه یک پله بالاتر از سرخیو است و تسلط بهتری روی توپ دارد و می‌تواند از عقب بازیسازی کند. نسل مدافعان جدید تا رسیدن به نسل مدافعان زمان من فاصله دارند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news