امروز : پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کارلوس: مادرید نمی‌خواهد من مربیگری کنم

بصیر،روبرتو کارلوس در بازدید از برنابئو و باشگاه رئال مادرید اسپانیا در جمع خبرنگاران حاضر شد و تصریح کرد: من سفیر باشگاه رئال مادرید همچنین سفیر لالیگا در آفریقای شمالی هستم. این پست را دوست دارم و داوطلبانه برای انجام این کار اعلام آمادگی کرده‌ام. البته کلاس‌های مربیگری را در عالی ترین سطح خود در […]

بصیر،روبرتو کارلوس در بازدید از برنابئو و باشگاه رئال مادرید اسپانیا در جمع خبرنگاران حاضر شد و تصریح کرد: من سفیر باشگاه رئال مادرید همچنین سفیر لالیگا در آفریقای شمالی هستم. این پست را دوست دارم و داوطلبانه برای انجام این کار اعلام آمادگی کرده‌ام. البته کلاس‌های مربیگری را در عالی ترین سطح خود در برزیل، نمایندگی‌های فیفا، یوفا و فدراسیون فوتبال اسپانیا طی می کنم و در آکادمی رئال مادرید نیز فعال هستم اما مادرید مربیگری مرا نمی‌خواهد.

کارلوس درباره این شائبه که دوستان زیدان حق نزدیکی به او و شغلش را ندارند گفت: زیدان دوست صمیمی همه ما است، من، سالگادو، ایه رو و رائول از این که دوست خوبی مثل زیدان داریم بسیار خوشحالیم. زیدان هیچ مشکلی با ما ندارد و این تیم قدیمی همیشه متحد است. شاید مدیران و مقامات باشگاه نخواهند همه ما در کنار زیدان باشیم و البته به سیاست‌های باشگاه احترام می‌گذارم و خود را دوست زیدان و سفیر باشگاه رئال مادرید می‌دانم. ما همه بازی‌ها را در کنار هم و گاه در تماس‌های تلفنی آنالیز می‌کنیم و زیدان همیشه از رائول، من و سالگادو ایده و مشورت می‌گیرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news