امروز : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

استقبال فریرا از پورعلی گنجی در دوحه+عکس

بصیرنیوز،ملی پوشان قطری و همچنین سایر کشورها که در عضویت باشگاه السد هستند بعد از استراحتی کوتاه از بازی های مقدماتی جام جهانی بار دیگر به تمرینات این تیم بازگشته و مورد استقبال سرمربی پرتغالی خود قرار گرفتند. در جمع ملی پوشان السد مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی هم حضور داشت که با استقبال گرم […]

بصیرنیوز،ملی پوشان قطری و همچنین سایر کشورها که در عضویت باشگاه السد هستند بعد از استراحتی کوتاه از بازی های مقدماتی جام جهانی بار دیگر به تمرینات این تیم بازگشته و مورد استقبال سرمربی پرتغالی خود قرار گرفتند.
در جمع ملی پوشان السد مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی هم حضور داشت که با استقبال گرم سرمربی پرتغالی با پیراهن شماره ۸۸ به تمرینات تیمش بازگشت تا خود را برای بازی اوایل هفته لیگ ستارگان قطر آماده کند.
نکته جالب این که پورعلی گنجی با ملی پوشان قطری السد در تمرینات حاضر شد و دقایقی با حسن الهیدوس کاپیتان قطر و همچنین فریرا سرمربی تیم به صورت خصوصی گفتگو کرد و تمریناتش را به صورت سبک آغاز کرد. السد با برتری در دو بازی ابتدای فصل با توپ پر لیگ ستارگان را آغاز کرده ودر حال حاضر در صدر جدول این رقابت ها ایستاده است.

 

 

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news