امروز : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزیر فرهنگ تاوانِ ایستادگی در برابر خواسته‌ی روحانی را می‌دهد؟/ احتمال استعفاء جنتی قوت یافت

بصیر، اخیرا خبرهایی در خصوص احتمال استعفای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در رسانه ها منتشر شده و سوالات متعددی را حول این موضوع در اذهان عموم ایجاد کرده است. شنیدهها حاکی است احتمال استعفای جنتی در روزهای اخیر افزایش یافته و حتی آقای وزیر موضوع احتمال استعفای خود را با برخی اعضای خانوادهاش نیز […]

بصیر، اخیرا خبرهایی در خصوص احتمال استعفای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در رسانه ها منتشر شده و سوالات متعددی را حول این موضوع در اذهان عموم ایجاد کرده است.

شنیدهها حاکی است احتمال استعفای جنتی در روزهای اخیر افزایش یافته و حتی آقای وزیر موضوع احتمال استعفای خود را با برخی اعضای خانوادهاش نیز مطرح کرده است.

این درحالی است که رسانه های حامی دولت نیز با القای برخی فرافکنی ها، این موضوع را به بروز اختلافاتی میان رئیس جمهور و وزیر ارشاد نسبت داده و بار دیگر از قوت گرفتن احتمال استعفای وزیر فرهنگ خبر میدهند.

بر اساس گزارشهای رسیده، حسام الدین آشنا نیز در واکنش به این موضوع گفته است «خبر استعفای وزیر ارشاد و جایگزینی خودم به جای جنتی را نه تأیید می‌کنم و نه تکذیب و اگر استعفای آقای جنتی روی میز رئیس جمهور باشد، با شروع هفته آینده به این موضوع رسیدگی می‌‌شود.»

گفتنی است، پیشتر حسین نوش‌آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌‌وگویی پیرامون این شایعه اظهار داشت: این مطلب را قویاً تکذیب می‌کنم؛ نه بحث کناره‌گیری و نه استعفا و نه حتی برکناری مطرح بوده است.

دانا

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news