امروز : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

از رفتار غیرحرفه‌ای نوشاد عالمیان تا سردرگمی بازیکنان

بصیرنیوز،مسابقات دسته برتر تنیس روی میز کشور در حالی شب گذشته با قهرمانی نوشاد عالمیان به پایان رسید که برای نخستین بار نحوه برگزاری مسابقات تغییر کرده بود وهمین موضوع باعث شد بازیکنان دچار سردرگمی شده و حتی تا پایان رقابت‌ها نیز آنها نمی‌دانستند شرایط جدول چگونه است و وقتی بازی‌شان تمام می‌شود مرحله بعد […]

بصیرنیوز،مسابقات دسته برتر تنیس روی میز کشور در حالی شب گذشته با قهرمانی نوشاد عالمیان به پایان رسید که برای نخستین بار نحوه برگزاری مسابقات تغییر کرده بود وهمین موضوع باعث شد بازیکنان دچار سردرگمی شده و حتی تا پایان رقابت‌ها نیز آنها نمی‌دانستند شرایط جدول چگونه است و وقتی بازی‌شان تمام می‌شود مرحله بعد چگونه خواهد بود.

حتی شرایط به گونه‌ای بود که آنها عنوان می‌کردند کسی که بردهایش کمتر از ما بوده است و باخت‌هایش بیشتر، رتبه بهتری در جدول نصیبش شده است.

اما از سوی دیگر مسئولان برگزاری مسابقات عنوان می‌کردند نحوه برگزاری قبل از مسابقات به آنها توضیح داده شده بود و مسابقات براساس قرعه کشی برگزار می‌شد، اما اشکالاتی در نحوه برگزاری وجود داشت که در آینده اصلاح می‌شود و با کمترین مشکل بازی ها انجام خواهد شد.

* رفتار غیر حرفه‌ای از یک بازیکن حرفه‌ای!

در این رقابت‌ها نوشاد عالمیان روز گذشته بدون چون و چرا با شکست تمام حریفان خود به مقام قهرمانی دست یافت، اما هر چقدر او حرفه‌ای بازی کرد و به این عنوان دست یافت، اما رفتار او در پایان چیزی غیر از این را نشان می‌داد.

در حالی رسانه‌ها چند ساعتی برای برگزاری دیدارهای نیمه نهایی و فینال در سالن حضور داشتند، پس از پایان رقابت‌ها و قهرمانی نوشاد برای انجام مصاحبه و پرسیدن نظرات وی در مورد رقابت‌ها و گلایه‌هایی که وجود داشت، سراغ وی رفتند، اما رفتار غیر حرفه‌ای وی نه تنها تعجب اهالی رسانه را در پی داشت، بلکه حاضرین در سالن و برخی پیشکسوتان و مسئولان فدراسیون نیز نسبت به حرکت او واکنش نشان دادند.

هنگامی که او با درخواست رسانه‌ها برای انجام رسانه‌ها مواجه شد، اعلام کرد: حتی نمی‌خواهم یک کلمه حرف بزنم و دوست ندارم چیزی از من نوشته شود، اما مدیر برنامه‌هایم حضور دارد و می‌توانید سوالتان خود را از وی بپرسید! عجیب اینکه مدیربرنامه های وی نیز اعلام کرد جایی که خود نوشاد حضور داشته باشد صحبت کردن من درست نیست!

به هرحال بازیکنانی که خود را در سطح حرفه‌ای می‌بینند، نیاز است رفتار حرفه‌ای را نیز بهتر بیاموزند و مشاورانی در کنار خود داشته باشند که به پیشرفت آنها در زمینه رفتاری کمک کند.

* غیبت سرمربی تیم ملی و ظهور یک پدیده

هرچند این مسابقات انتخابی تیم ملی محسوب نمی‌شد و برای رده بندی کشوری بود، اما به هرحال حضور جمیل لطف الله نسبی، سرمربی تیم ملی برای دیدن رقابت‌ها ضروری به نظر می‌رسید.

از سوی دیگر چهره‌های جوانی در این مسابقات حضور داشتند و توانستند خودشان را مطرح کنند. امیرحسین هدایی جوان با نمایش خوبی که داشت چند بازیکن بزرگ را شکست داد و در نهایت به عنوان پدیده رقابت‌ها معرفی شد و اگر این بازیکن همین روند را ادامه دهد در آینده حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهد داشت./آ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news