امروز : پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۲۲:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری ۳۰ برنامه فرهنگی ورزشی در فریدونکنار/۴ میلیارد ریال برای پروژه‌های ورزشی فریدونکنار به تصویب رسید

بصیر، کاظم رنجبر در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز با اشاره به نامگذاری هفته تربیت بدنی از ۲۶ مهر تا ۲ آبان و تبریک این هفته به تمامی ورزشکاران اظهار کرد: شهرستان فریدونکنار میزبان حدود ۳۰ برنامه فرهنگی ورزشی در این هفته است. وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های خوبی در بخش آقایان و در بخش بانوان در […]

بصیر، کاظم رنجبر در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز با اشاره به نامگذاری هفته تربیت بدنی از ۲۶ مهر تا ۲ آبان و تبریک این هفته به تمامی ورزشکاران اظهار کرد: شهرستان فریدونکنار میزبان حدود ۳۰ برنامه فرهنگی ورزشی در این هفته است.
وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های خوبی در بخش آقایان و در بخش بانوان در این هفته در حال برگزاری است.
سرپرست اداره ورزش و جوانان فریدونکنار تصریح کرد: در ۶ ماه نخست امسال کارهای زیربنایی خوبی در فریدونکنار انجام شده است.
رنجبر از اختصاص بودجه به پروژه‌های ورزشی در شهرستان فریدونکنار خبر داد و گفت: مبلغ صد و ۵۰ میلیون تومان برای روستای فرم، ۲۰۰ میلیون برای سالن ورزشی روستای کاردگرمحله و ۴۰ میلیون برای تعمیر و تجهیز پروژه‌های ورزشی مصوب شده که امیدواریم با تخصیص این اعتبارات گام موثری برای رشد ورزش این شهرستان برداشته شود.
وی خاطرنشان کرد: ۳۵ هیئت ورزشی در فریدونکنار مشغول به فعالیت هستند که با ایجاد تغییراتی در برخی از آن‌ها پیشرفت‌های خوبی حاصل شده است.
سرپرست اداره ورزش و جوانان فریدونکنار با اشاره به اینکه رویکرد اصلی این اداره، ورزش همگانی و روستایی است گفت: در تلاش هستیم تا بتوانیم ورزش را در فریدونکنار گسترش دهیم و شهری با نشاط داشته باشیم.
رنجبر تصریح کرد: ایجاد چمن مصنوعی، احداث استخر و تعمیر خانه کشتی از اقداماتی است که از سوی اداره ورزش فریدونکنار در حال پیگیری است.
وی با بیان اینکه هیئت‌های تنیس، بدمینتون و سوارکاری برای نخستین بار در فریدونکنار راه اندازی شده است اظهار کرد: خبرهای خوبی به‌ زودی از این رشته‌ها منتشر می‌شود.
سرپرست اداره ورزش و جوانان فریدونکنار افزود: با توجه به اینکه این اداره از نظر منابع مالی دچار کمبودهای فراوانی است، لازم است که خیران حمایت‌های خود را برای این امر به‌کار گیرند و به‌زودی مجمع خیران هم تشکیل می‌شود.
رنجبر با اشاره به برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت اداره ورزش فریدونکنار گفت: یکی از برنامه‌های کوتاه مدت شناسایی ورزشکاران برتر و حضور آن‌ها در مسابقات آسیایی است.
وی خاطرنشان کرد: از هفته تربیت بدنی سال گذشته تاکنون که به مدت یکسال کاری است، ورزشکاران فریدونکناری توانستند ۱۷ مدال طلا، ۲۵ نقره و ۱۸ برنز در مسابقات استانی و همچنین ۸ طلا، ۱۲ نقره و ۸ برنز در مسابقات کشوری کسب کنند.
سرپرست اداره ورزش و جوانان فریدونکنار تصریح کرد: در یک سال گذشته ۹ نفر از این شهرستان و در رشته های مختلف به اردوی تیم ملی دعوت شدند و همچنین ۳ نفر به عنوان مربی تیم ملی و ۴ مربی استانی هم از فریدونکنار بودند.
رنجبر افزود: ۵۱ نفر از ورزشکاران فریدونکناری به مسابقات استانی، ۲۱ نفر به مسابقات کشوری و ۶ نفر به مسابقات بین المللی اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد: تعداد ۲۵ فعالیت فرهنگی و ۱۱ همایش پیاده روی در یک سال گذشته در فریدونکنار انجام شده است و این شهرستان دارای ۷ سالن دولتی و ۲۵ سالن خصوصی است که همه ی آنها فعال هستند.
سرپرست اداره ورزش و جوانان فریدونکنار در پایان با اشاره به تیم های فریدونکناری حاضر در لیگ های برتر گفت: راهبران بندر، دانش، فرابرتر و تیم تکواندو از جمله تیم‌هایی هستند که در رشته‌های خود در لیگ برتر حضور دارند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news