امروز : سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

طالب لو به سمت رحمتی می رود؟

بصیرنیوز،ماجرای اختلاف این ۲ دروازه بان بسیار قدیمی است که البته در لیگ یازدهم شدت گرفت. در آن سال پرویز مظلومی، مهدی رحمتی را به استقلال آورد و طالب لو مجبور شد از این تیم به شاهین بوشهر برود و دوری او از تیم محبوبش ۳ فصل طول کشید. طالب لو در لیگ سیزدهم که […]

بصیرنیوز،ماجرای اختلاف این ۲ دروازه بان بسیار قدیمی است که البته در لیگ یازدهم شدت گرفت. در آن سال پرویز مظلومی، مهدی رحمتی را به استقلال آورد و طالب لو مجبور شد از این تیم به شاهین بوشهر برود و دوری او از تیم محبوبش ۳ فصل طول کشید. طالب لو در لیگ سیزدهم که در راه آهن بازی می کرد، یک بار حاضر نشد در بازی با استقلال به سمت رحمتی برود تا دعوای این دو بازیکن محبوب آبی پوشان علنی شود.

 
در لیگ چهاردهم، رحمتی از استقلال رفت و طالب لو در نیم فصل دوم به استقلال برگشت و کم و بیش در کنار محسن فروزان برای این تیم بازی کرد؛ اما در لیگ پانزدهم بار دیگر مهدی رحمتی به استقلال برگشت و پرویز مظلومی تمام تلاش خود را کرد تا طالب لو برود؛ اما این دروازه بان با تجربه ترجیح داد بماند، بجنگد و البته یک فصل نیمکت نشینی را تحمل کرد و هرگز اختلافش با رحمتی را رسانه ای نکرد.

 

 

 

 

 
حالا طالب لو و رحمتی روز پنجشنبه در اوج قدرت به هم می رسند، دروازه بان فولاد در ۵ بازی اخیر خود در لیگ و جام حذفی ۴ کلین شیت کرده است و دروازه بان استقلال هم در ۵ بازی آخر خود در لیگ و جام حذفی ۴ کلین شیت کرده است و در فرم ایده آل قرار دارد؛ اما سوال اصلی چیز دیگری است. آیا طالب لو حاضر می شود سمت رحمتی برود و به اختلافش با او پایان بدهد یا همچنان ترجیح می دهد این اختلاف علنی باشد و به سمت کاپیتان حال حاضر استقلال نرود؟

 

دیدگاه بینندگان
  • […] طالب لو به سمت رحمتی می رود؟ باپایگاه خبری بصیر طالب لو به سمت رحمتی می رود؟حالا طالب لو و رحمتی روز پنجشنبه در اوج قدرت به هم می رسند دروازه بان فولاد درکلین شیت کرده است و در فرم ایده آل قرار دارد؛ اما سوال اصلی چیز دیگری است. […]


    پاسخ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news