امروز : سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۲۲:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مادربزرگ ۸۶ ساله و لباس عروس اختصاصی اش!+تصاویر

بصیرنیوز، «میلی تیلو-موریسون» مادربزرگ ۸۶ ساله در روز عروسی اش با لباسی که خودش طراحی کرده بود ظاهر شد و همه را شوکه کرد. این عروس بیش از ۵۰ سال پیش به عنوان مدل کار می کرد و آشکار است که هنوز جذابیت جادویی خود را از دست نداده است. نوه میلی از او عکسی […]

بصیرنیوز،

«میلی تیلو-موریسون» مادربزرگ ۸۶ ساله در روز عروسی اش با لباسی که خودش طراحی کرده بود ظاهر شد و همه را شوکه کرد. این عروس بیش از ۵۰ سال پیش به عنوان مدل کار می کرد و آشکار است که هنوز جذابیت جادویی خود را از دست نداده است. نوه میلی از او عکسی گرفت و آن را در فیسبوک منتشر کرد. عکس او خیلی سریع حدود ۱۰۰ هزار لایک خورد. او هفته پیش ۸۶ ساله شد و شوهر جدیدش هم در دسامبر ۸۶ ساله خواهد شد. نوه او نوشته است: «مادربزرگم قبل از اینکه پدربزرگ فوت کند ۴۱ سال با او زندگی کرد. او دوباره عشق را حدود ۲۵ سال بعد پیدا کرد و خانواده ما نمی توانند از این خوشحال تر باشند.»

دو سال پیش داماد هارولد موریسون واقعا بیمار شد و میلی که او را از قبل می شناخت از او کاملا مراقبت کرد و وقتی هارولد بهتر شد آن ها تصمیم گرفتند باهم ازدواج کنند. مهمانی آن ها در نیوجرسی در اتاقی با لامپ های بنفش برگزار شد که لباس فوق العاده میلی را تکمیل می کرد.
مادربزرگ 86 ساله لباس عروسش را خودش طراحی کرد
مادربزرگ 86 ساله لباس عروسش را خودش طراحی کرد
مادربزرگ 86 ساله لباس عروسش را خودش طراحی کرد
مادربزرگ 86 ساله لباس عروسش را خودش طراحی کرد

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news