امروز : چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۲۱:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایبرا، ستاره خاموش جزیره + عکس

بصیرنیوز، یکشنبه شب یونایتد مهمان چلسی قرار گرفت و پس از ارائه بازی بسیار ضعیف چهار صفر شکست خورد تا بیش از پیش در بحران فرو رود. در کنار عملکرد بسیار ضعیف خط دفاعی آمار مهاجمین شیاطین سرخ نیز قابل انتقاد است. جایی که زلاتان با سر و صدای فراوان به اولدترافورد آمد و پس […]

بصیرنیوز،

یکشنبه شب یونایتد مهمان چلسی قرار گرفت و پس از ارائه بازی بسیار ضعیف چهار صفر شکست خورد تا بیش از پیش در بحران فرو رود.

در کنار عملکرد بسیار ضعیف خط دفاعی آمار مهاجمین شیاطین سرخ نیز قابل انتقاد است. جایی که زلاتان با سر و صدای فراوان به اولدترافورد آمد و پس از بازی‌های خوب ابتدایی اکنون به یک مهره کاملا بی‌اثر تبدیل شده است.

در آمار بدست آمده نشان داده می‌شود که ستاره سابق سن‌ژرمن‌ بیش از هر مهاجمی موقعیت از دست داده و از فرصت‌ها استفاده نکرده است.

سی شوت قبلی زلاتان منجر به گل نشده است که یک آمار نادر برای این مهاجم محسوب می‌شود.

در کنار آن از هفت شانس بزرگ گل‌زنی، این مهاجم که یکی از بهترین‌های دنیا شناخته می شود تنها یک بار موفق به گل‌زنی شده و شش بار از دست داده است. آن هم به دروازه خالی مسابقه سیتی بازمی‌گردد که از اشتباه براوو بزرگترین استفاده را کرد.

آخرین بازی که ابراهیموویچ تور دروازه را به لرزه درآورده به هشت مسابقه قبل یعنی رقابت در لیگ اروپا بازمی‌گردد. جایی که مقابل تیم زوریای اوکراین به میدان رفت و توانست تک گل تیمش را به ثمر رساند.

در حالی که رونی نیمکت نشین شده است و زمزمه‌های ترک منچستر به گوش می‌رسد چه کسی می خواهد قدرت حمله تیم آقای خاص را در دست گیرد.

مارسیال، لینگارد و راشفورد هر کدام به نوعی ضعف دارند و شاید بیش از همه هواداران دلشان به مارکوس ۱۸ ساله خوش است تا بتواند مهره اصلی گل‌زنی شود.

حال در زیر به بررسی جزیی‌تر کارنامه این فوق ستاره در چند بازی می‌پردازیم.

*منچسترسیتی

اگر چه با اشتباه براوو توانست دروازه را باز کند اما موقعیت‌هایی داشت که بتواند بازی را به تساوی کشاند.

در این دیدار امتیاز ۷٫۱۹ گرفت و از ۱۰ شوت تنها سه شوت را به داخل چارچوب فرستاد.

*واتفورد

پس از بازی با چلسی جدال با تیم زردپوش واتفورد ضعیف‌ترین عملکرد تیم مورینیو است.

مهاجم سوئدی که تیمش با نتیجه ۳-۱ شکست خورد یکی از موقعیت‌های صد در صد را از دست داد تا بار دیگر زیر تیغ تیز منتقدین قرار گیرد.

پنج شوت روانه دروازه کرد که تنها یک بار گومز برزیلی را وادار به واکنش کرد.

*استوک

استوک در رده آخر به سر ‌می‌برد و کمتر کسی فکر می‌کرد که در اولدترافورد منچستر دو امتیاز حساس را از دست دهد. تک به تک زلاتان با لی گرانت، دروازه‌بان حریف بهترین موقعیت بود که از دست رفت.

چهار شوت از هفت تلاش خود را به چارچوب شلیک کرد که هیچکدام گل نشد.

وی امتیاز ۷٫۴۶ گرفت.

*لیورپول

گری نویل، گزارشگر شبکه اسکای بلند داد زد: « موقعیت ابراهیمووچ بهترین فرصت یونایتد بود که هدرش داد».

در بازی کاملا تدافعی و اتوبوسی ژوزه در آنفیلد زلاتان می‌توانست سه امتیاز مهم و حساس برای تیمش به ارمغان بیاورد. جایی که پوگبا سانتر زیبایی کرد و همه تماشاگران برای دیدن گل نیم‌خیز شدند. اما به طرز عجیبی ضربه ستاره سوئدی با فاصله از کنار دروازه بیرون رفت.

*چلسی

پدرو کم‌تر از یک دقیقه فرصت داشت تا نتیجه بازی را یک بر صفر کند. اما مهاجم منچستر نیز می‌توانست با استفاده از اشتباه آزپیلیکوتا کورتوا را تسلیم کند که نکرد.

این فوق‌ستاره فوتبال دنیا در بدترین شرایط خود به سر می‌برد و توپ‌هایی را گل نمی‌کند که از او انتظار نداریم.

تمام این آمارها حاکی از این است که خط تهاجمی مورینیو مثل دفاعی مشکل فراوان دارد و باید فکری اساسی کرد.

هنوز معلوم نیست این ستاره در بازی امشب مقابل سیتی در جام اتحادیه به میدان می‌رود یا نه . اما می‌توان فرصت بزرگی برای ابراهیموویچ متصور شد تا از این فشارها بیرون آید.

امشب ساعت ۲۲:۱۵ در یک هشتم جام اتحادیه معروف به «لیگ کاپ» چنگ ژوزه و پپ دوباره آغاز می‌شود.

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news