امروز : چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شکست بارسلونا در سوپرجام کاتالونیا

بصیرنیوز،تیم‌های فوتبال بارسلونا و اسپانیول شب گذشته (سه‌شنبه) در فینال سوپرجام منطقه کاتالونیا، دربی این ایالت جدایی‌طلب را برگزار کردند که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود اسپانیول خاتمه یافت. تک گل این بازی را فلیپه کایسیدو در دقیقه ۱۰ به ثمر رساند و تیم جوانی که لوئیس انریکه به میدان فرستاده […]

بصیرنیوز،تیم‌های فوتبال بارسلونا و اسپانیول شب گذشته (سه‌شنبه) در فینال سوپرجام منطقه کاتالونیا، دربی این ایالت جدایی‌طلب را برگزار کردند که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود اسپانیول خاتمه یافت.

تک گل این بازی را فلیپه کایسیدو در دقیقه ۱۰ به ثمر رساند و تیم جوانی که لوئیس انریکه به میدان فرستاده بود تا پایان نتوانست این گل را جبران کند.

بارسلونا در این بازی با تیمی به میدان رفت که باتجربه‌ترین بازیکنانش ژرمی متئو، آندره گومز، دنیس سوارز و پاکو آلکاسر بودند و سایر بازیکنان این تیم همگی جوانان تیم‌های دوم و پایه باشگاه بودند.

در سمت مقابل اما کیکه سانچس فلورس تیمی متشکل از بازیکنان باتجربه‌اش از جمله کایسیدو، خوسه آنتونیو ریس، خورادو، مارتین دمیچلیس و دیه‌گو ریس را به میدان فرستاد.

بازی اگرچه همانطور که پیش‌بینی می‌شد با تملک توپ بیشتر بارسایی‌ها همراه بود اما این تیم نتوانست از موقعیت‌های خود برای باز کردن دروازه اسپانیول استفاده کند.

بارسلونا در این بازی با ماسیپ، نیلی، مارلون، متئو(خوسه آنتونیو مارتینس ۵۴)، مویسس (پالنسیا ۷۱)، کاربونل(سارسانداس ۷۶)، آندره گومز، دنیس سوارز، آلینیا (موخیکا ۸۱)، آلکاسر، آردا توران (خسوس آلفارو ۷۱) به میدان رفت.

اسپانیول هم با روبرتو، ویکتور آلوارز، دیه‌‌گو ریس، دمیچلیس، دوارته، مارک روکا (فوئگو ۷۹)، ملندو(مارتین ۸۳)، سالوا سویا، خوسه آنتونیو ریس(ویکتور سانچس ۶۸)، خورادو، کایسیدو(جرارد مورنو۶۳) بازی کرد.

این ششمین قهرمانی اسپانیول در سوپرجام کاتالونیا بود که این تیم را به پرافتخارترین تیم رقابت‌ها، بارسلونا که هشت قهرمانی دارد نزدیک کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news