امروز : چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۲۲:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هت‌تریک فونیکه در جواب کاظمیان+عکس

بصیرنیوز،پرسپولیس باید روز جمعه در ورزشگاه آزادی میزبان صنعت نفت آبادان باشد. یکی از بازی های خاطره انگیز این دو تیم مربوط به بازی برگشت لیگ یازدهم بود. پرسپولیسی ها در بازی رفت موفق شده بودند با هت تریک جواد کاظمیان برابر صنعت نفت، پیروز شوند و به دنبال برد در بازی برگشت بودند. تک […]

بصیرنیوز،پرسپولیس باید روز جمعه در ورزشگاه آزادی میزبان صنعت نفت آبادان باشد. یکی از بازی های خاطره انگیز این دو تیم مربوط به بازی برگشت لیگ یازدهم بود.
پرسپولیسی ها در بازی رفت موفق شده بودند با هت تریک جواد کاظمیان برابر صنعت نفت، پیروز شوند و به دنبال برد در بازی برگشت بودند. تک گل نفتی ها در بازی رفت را روح الله عرب به ثمر رساند.

 


اما درخشش مروارید سیاه صنعت نفتی ها باعث شد تا صنعت نفت یک برد خیره کننده در ورزشگاه تختی آبادان به دست آورد. فونیکه سی، مهاجم اهل مالی تیم صنعت نفت، در آن بازی موفق شد سه بار دروازه معمارزاده را باز کند. ضربات راه دور زیبای فونیکه سی باعث شد تا در آبادان به او “لقب فونیکه چهل” بدهند. صنعت نفت در آن بازی موفق شد با نتیجه ۴-۲ پیروز شود. دیگر گل نفتی ها را پاچاچیان به ثمر رساند و علی کریمی و محمد نوری گلزنان پرسپولیس بودند.

 

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news