امروز : چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۲۱:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پایان اعتصاب در تیم علی دایی+عکس

بصیرنیوز،حث واگذاری باشگاه نفت تهران به شرکت بهنام پیشرو کیش و عدم انجام آن از ابتدای فصل موجب شده بود این شرکت تاکنون ۲۰ درصد از قرارداد مربیان و بازیکنان را پرداخت کند که اعضای این تیم به خاطر عدم انجام تعهدات مالی مسئولان‌شان طی دو روز اخیر تمرین نکرده بودند. طی دو روز اخیر […]

بصیرنیوز،حث واگذاری باشگاه نفت تهران به شرکت بهنام پیشرو کیش و عدم انجام آن از ابتدای فصل موجب شده بود این شرکت تاکنون ۲۰ درصد از قرارداد مربیان و بازیکنان را پرداخت کند که اعضای این تیم به خاطر عدم انجام تعهدات مالی مسئولان‌شان طی دو روز اخیر تمرین نکرده بودند.
طی دو روز اخیر بازیکنان از علی دایی خواسته بودند که برخلاف هفته‌های قبل از عدم تمرین آنها ممانعت نکند و نفتی‌ها در آستانه دیدار با سیاه جامگان دو تمرین خود را برگزار نکرده بودند.
نفت که هفته گذشته ذوب‌آهن را شکست داده بود، ساعت ۱۵ روز جمعه در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد مقابل سیاه جامگانی که مثل آنها وضعیت مالی خوبی ندارد، قرار می‌گیرد. در نهایت شاگردان دایی امروز به اعتصاب خود پایان دادند و با صحبت مسئولان باشگاه نفت تمریناتشان را از سر گرفتند تا آماده رویارویی با تیم مشهدی شوند.

 

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news