امروز : شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۹:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تلاش عربستان برای شلیک موشک به سوی مکه و متهم کردن یمنی‌ها

بصیر، یک منبع ارشد امنیتی در کشورهای عربی فاش کرد که مقامات سعودی با همکاری صهیونیستها به دنبال هدف قرار دادن مکه مکرمه از مناطق مرزی یمن هستند. این منبع تأکید کرد که عربستان سعودی به دلیل ناتوانی در مقابله با نیروهای مشترک ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در مناطق مرزی، اکنون به دنبال آن […]

بصیر، یک منبع ارشد امنیتی در کشورهای عربی فاش کرد که مقامات سعودی با همکاری صهیونیستها به دنبال هدف قرار دادن مکه مکرمه از مناطق مرزی یمن هستند.
این منبع تأکید کرد که عربستان سعودی به دلیل ناتوانی در مقابله با نیروهای مشترک ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در مناطق مرزی، اکنون به دنبال آن است که انصارالله را به تلاش برای هدف قرار دادن اماکن مقدس و مکه مکرمه متهم کند.
به گفتۀ این منبع، عربستان سعودی سعی دارد از هر راهی، حتی از طریق بهانه تصمیم برای ویرانی کعبه، مسلمانان دنیا را ضد نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن تحریک کند.

عربستان سعودی به تازگی مدعی شده است یک موشک را در ۶۵ کیلومتری مکۀ مکرمه رهگیری و سرنگون کرده است.

به گزارش العالم”محمد عبدالسلام”، سخنگوی رسمی جنبش انصارالله دیروز در واکنش به این ادعای عربستان تأکید کرد: “نظام سعودی که مدعی است یک موشک شلیک شده از سوی یمن را در ۶۵ کیلومتری مکۀ مکرمه رهگیری و سرنگون کرده است، می توانست به طور مستقیم اسم شهر جده را به عنوان هدف نظامی موشک برکان ۱ ذکر کند، نه اینکه برای تحریک احساسات مسلمانان، نام مکه را ذکر کند و یک رسوایی رسانه ای به بار بیاورد”.

وی خاطرنشان کرد: مردم یمن، بسیار بیشتر از مزدوران سعودی آمریکا، به حفظ حرمت مقدسات اسلامی پایبندند.

دانا

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news