امروز : یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۲۱:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسابقات دو صحرانوردی در فریدونکنار برگزار می‌شود

بصیر، کاظم رنجبر در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: مسابقات دو صحرا نوردی در سه مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در سه گروه سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان در فریدونکنار برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه این رقابت در روز سه‌شنبه یازدهم آبان امسال برگزار می‌شود، تصریح کرد: مسابقات دو صحرانوردی در فریدونکنار از ابتدای […]

بصیر، کاظم رنجبر در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: مسابقات دو صحرا نوردی در سه مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در سه گروه سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان در فریدونکنار برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این رقابت در روز سه‌شنبه یازدهم آبان امسال برگزار می‌شود، تصریح کرد: مسابقات دو صحرانوردی در فریدونکنار از ابتدای کمربندی شرقی روبروی بندر و همچنین در روز شنبه در پیست دو و میدانی شهید کریم آزادی این شهرستان برگزار می‌شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار در بخش دیگری از سخنان خود، خاطرنشان کرد: مسابقات دوستانه واليبال بانوان میان دو تيم فريدونکنار و آمل در دو رده سني نونهالان و نوجوانان در سالن هلال احمر فريدونکنار برگزار شد.
رنجبر افزود: در این دیدار دوستانه تیم والیبال فریدونکنار به برتری دست یافت.
وی در ادامه با اشاره به اینکه دو تیم فرابرتر و دانش فریدونکنار در رده‌های پایه در رقابت‌های فوتبال لیگ‌های کشور حضور دارند، گفت: در همین راستا کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه دیدارهای هفته دوم وسوم مسابقات لیگ دسته اول امید باشگاه های کشور فصل ۹۶-۹۵ را اعلام کرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار خاطرنشان کرد: فرابرتر فریدونکنار در دومین دیدار خود در خانه میزبان شهرداری نوشهر است.
رنجبر با بیان اینکه دانش فریدونکنار در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر نوجوانان و جوانان کشور نماینده این شهرستان است، اظهار کرد: در رده نوجوانان در روز پنجشنبه سیزدهم آبان ماه امسال دانش فریدونکنار در ساری به مصاف پدیده ساری می‌رود و در رده جوانان و در لیگ دسته اول کشور این تیم در فریدونکنار در روز سه‌شنبه به مصاف عالی حرفه‌ای مشهد می‌رود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news