امروز : یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۴:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیشنهاد وسوسه کننده مایکروسافت به کاربران مک بوک

بصیرنیوز،مایکروسافت اعلام کرده که برای مدتی محدود به مالکان مک بوک ایر یا مک بوک پرو امکان می دهد تا با تخفیف ۶۵۰ دلاری Surface Pro  یا  Surface Bookرا خریداری کنند و در عوض محصولات مک بوک های قدیمیشان را به مایکروسافت بدهند. این شرکت مدعی است با توجه به مزایای سرفیس در مقایسه با […]

بصیرنیوز،مایکروسافت اعلام کرده که برای مدتی محدود به مالکان مک بوک ایر یا مک بوک پرو امکان می دهد تا با تخفیف ۶۵۰ دلاری Surface Pro  یا  Surface Bookرا خریداری کنند و در عوض محصولات مک بوک های قدیمیشان را به مایکروسافت بدهند.

این شرکت مدعی است با توجه به مزایای سرفیس در مقایسه با مک بوک کاربران قدیمی اپل حتما به تولیدات مایکروسافت مهاجرت خواهند کرد. مایکروسافت عمر بالای باتری سرفیس و کارکردهای متنوع آن را بهتر از مک بوک می داند.

مایکروسافت مدعی است ۹۷ درصد از کاربران Surface Pro 4  یا  Surface Bookاز قابلیت لمسی نمایشگر آن که ورود داده ها را تسهیل می کند، استفاده می کنند و این کاربران دیگر نمی توانند از لپ تاپ هایی استفاده کنند که نمایشگر لمسی نداشته باشند. Surface Pro 4  و Surface Bookدارای قلم های مخصوص برای ترسیم تصاویر و ورود اطلاعات هم هستند.

اپل هنوز اصرار دارد که عرضه نمایشگرهای لمسی بر روی نوت بوک ها و رایانه های رومیزی اقدامی ضروری و متناسب با وضعیت بدن انسان نیست و تنها راضی شده که برای مک بوک پروهای ۱۳ و ۱۵ اینچی از قابلیتی موسوم به تاچ بار استفاده کند که یک نوار لمسی در بالای صفحه کلید است که در تولیدات قبلی اپل هم وجود داشت. همچنین امکان اجرای دستورات مخصوص برنامه‌های مختلف با استفاده از این نوار لمسی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت./آ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news