امروز : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شعار هواداران نفت آبادان در حمایت از دست نشان

بصیرنیوز،از سری رقابت های هفته شانزدهم لیگ برتر باشگاه های کشور، عصر امروز تیم های صنعت نفت آبادان و صبای قم در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی را نفتی ها با نتیجه دو بر یک به سود پایان دادند. * گل های این بازی را حکیم نصاری (۷۲ […]

بصیرنیوز،از سری رقابت های هفته شانزدهم لیگ برتر باشگاه های کشور، عصر امروز تیم های صنعت نفت آبادان و صبای قم در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی را نفتی ها با نتیجه دو بر یک به سود پایان دادند.

* گل های این بازی را حکیم نصاری (۷۲ و ۳+۹۰) و کیوان امرایی (۵۸) به ثمر رساندند.

* این بازی را بیژن حیدری با کمک جلیل شعرانی و محمد هاشمی نسب قضاوت کرد و در آن به محمد شادکام (صنعت‌نفت) و مهران امیری (صبا) کارت زرد نشان داد.

* صنعت نفت آبادان در این بازی با ترکیب: حسن هوری، علی عبدالله‌زاده (۷۷- حسین ساکی)، حسین بغلانی، رضا نورمحمدی، عزیز معبودی، محمدزبیر نیک‌نفس، گوی هیان کیم، حکیم نصاری، محمد پورمحمد، محمد شادکام و رضا نوروزی بازی کرد.

* صبای قم نیز با ترکیب: محمدباقر صادقی، داود بهادری، سیدمهدی حسینی، حنیف عمران‌زاده، میرهانی هاشمی، حمیدرضا دیوسالار، کیوان امرایی، منصور تنهایی (۷۵- میلاد ابطحی)، مهران امیری، مجید علیاری (۸۶- عرفان بادی) و غلامرضا عنایتی وارد میدان شد.

* صنعت‌نفت و صبای قم در شرایطی برابر هم قرار گرفتند که تغییراتی نسبت به نیم‌فصل اول در ترکیب آن‌ها ایجاد شده بود و چند بازیکن جدید برای دوتیم به میدان رفتند.

* بازی صنعت‌نفت و صبای قم با سه دقیقه تأخیر آغاز شد. پیش از آغاز مسابقه یک دقیقه سکوت به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در ورزشگاه اعلام شده بود.

* دو تیم از بازیکنان جدیدشان در این دیدار استفاده کردند. عزیز معبودی و رضا نورمحمدی برای نفت آبادان و حنیف عمران‌زاده برای صبای قم به میدان رفتند.

* فیروز کریمی مانند نادر دست‌نشان ترجیح داد که از حسن هوری در ترکیب اصلی تیم زردپوش آبادان استفاده کند.

* برونو اولیویرا به‌دلیل سفر به برزیل و امیر زلیکانی به‌خاطر مصدومیت در ترکیب نفت آبادان غایب بودند.

* هاشم بیک‌زاده مدافع صبای قم به‌دلیل محرومیت تیمش را در این مسابقه همراهی نمی‌کرد. قاسم دهنوی که همراه صبا به آبادان رفته به دلیل سرما خوردگی از لیست ۱۸ نفره خارج شد.

* تماشاگران آبادانی با سر دادن شعارهایی به تشویق نادر دست‌نشان پرداختند و علیه مسئولان باشگاه نفت شعار دادند.

* بازیکنان صنعت‌نفت در اواسط نیمه دوم اعتقاد به اعلام ضربه پنالتی به‌سود این تیم داشتند اما بیژن حیدری برخورد توپ به دست مدافع صبای قم را نادیده گرفت.

* هواداران نفت آبادان که پس از گل کیوان امرایی به نحوه بازی تیم‌شان اعتراض داشتند، با گل اول حکیم نصاری به تشویق زردپوشان پرداختند و پس از گل دوم این بازیکن جشن پیروزی گرفتند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news