وبلاگستان

آرشیو

کارشناس فرهنگی در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز؛

کارشناس فرهنگی با تاکید بر اینکه شورای شهر و شهرداری باید در تغییر مبلمان شهری ورود پیدا کند، گفت: مبلمان شهری در فریدونکنار ناهمگون است.

بصیر، مهدی طالب‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: در فریدونکنار تبلیغات محیطی ناهمگون است.
وی تصریح کرد: با توجه به فضای مبلمان شهری و گردشگرپذیر بودن فریدونکنار، متاسفانه در این شهرستان، شاهد تبلیغات یکسان از سوی اصناف، واحدهای تجاری و در محموع این شهرستان نیستیم.
این کارشناس فرهنگی افزود: یک گردشگر در این شهر هرگز تبلیغات یکسانی در این شهرستان نمی‌بیند که فضای فریدونکنار را غیرمتحرک ساخته است.
طالب‌نژاد گفت: از سوی دستگاه‌های اجرایی به ویژه ارشاد، باید نگاه ویژه‌ای به این امر داشته باشند چرا که بی‌تردید بحث تبلیغات در دید گردشگر و هر بیننده‌ای می‌تواند در ایجاد روحیه و زندگی شهری تاثیر فراوانی ایجاد کند.
وی خاطرنشان کرد: اگر با نگاهی وسیع به این موضوع بنگریم متوجه می‌شویم که در عصر ارتباطات، تبلیغات همگون و همسان محیطی می‌تواند در جذب گردشگر و تغییر فضای مبلمان شهری تاثیر فراوانی ایجاد کند.
این کارشناس فرهنگی با اشاره به نقش شورای شهر در زیباسازی و ایجاد فضایی شاد در شهر، گفت: این نهاد به همراه شهرداری در پیشانی تصمیم‌سازی تبلیغات شهری هستند و باید در این زمینه ورود پیدا کنند.

کد خبر: 126355

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۲۲ دی ۱۳۹۵

نسخه قابل چاپ:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید