امروز : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مبلمان شهری در فریدونکنار ناهمگون است/ لزوم ورود شورای شهر و شهرداری در تغییر مبلمان شهری

بصیر، مهدی طالب‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: در فریدونکنار تبلیغات محیطی ناهمگون است. وی تصریح کرد: با توجه به فضای مبلمان شهری و گردشگرپذیر بودن فریدونکنار، متاسفانه در این شهرستان، شاهد تبلیغات یکسان از سوی اصناف، واحدهای تجاری و در محموع این شهرستان نیستیم. این کارشناس فرهنگی افزود: یک گردشگر در این […]

بصیر، مهدی طالب‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: در فریدونکنار تبلیغات محیطی ناهمگون است.
وی تصریح کرد: با توجه به فضای مبلمان شهری و گردشگرپذیر بودن فریدونکنار، متاسفانه در این شهرستان، شاهد تبلیغات یکسان از سوی اصناف، واحدهای تجاری و در محموع این شهرستان نیستیم.
این کارشناس فرهنگی افزود: یک گردشگر در این شهر هرگز تبلیغات یکسانی در این شهرستان نمی‌بیند که فضای فریدونکنار را غیرمتحرک ساخته است.
طالب‌نژاد گفت: از سوی دستگاه‌های اجرایی به ویژه ارشاد، باید نگاه ویژه‌ای به این امر داشته باشند چرا که بی‌تردید بحث تبلیغات در دید گردشگر و هر بیننده‌ای می‌تواند در ایجاد روحیه و زندگی شهری تاثیر فراوانی ایجاد کند.
وی خاطرنشان کرد: اگر با نگاهی وسیع به این موضوع بنگریم متوجه می‌شویم که در عصر ارتباطات، تبلیغات همگون و همسان محیطی می‌تواند در جذب گردشگر و تغییر فضای مبلمان شهری تاثیر فراوانی ایجاد کند.
این کارشناس فرهنگی با اشاره به نقش شورای شهر در زیباسازی و ایجاد فضایی شاد در شهر، گفت: این نهاد به همراه شهرداری در پیشانی تصمیم‌سازی تبلیغات شهری هستند و باید در این زمینه ورود پیدا کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news