امروز : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حامیان گذشته روحانی دچار تردید شده‌اند/ رئیس دفتر خاتمی هم واکنش نشان داد

شواهد حاکی از آن است که سازمان رأی روحانی بیش از گذشته دچار تردید شده است؛ نمایش درخشان جهانگیری در مناظرات روز جمعه، بیشتر از قبل ناتوانی او را در اداره‌ی دولت نمایان کرد. تقریباً هیچ آمار و ارقام مهمی از جانب آقای رئیس‌جمهور ارائه نشد؛ متقابلاً اما آقای جهانگیری نشان داد حسابی مسلط است. […]

شواهد حاکی از آن است که سازمان رأی روحانی بیش از گذشته دچار تردید شده است؛ نمایش درخشان جهانگیری در مناظرات روز جمعه، بیشتر از قبل ناتوانی او را در اداره‌ی دولت نمایان کرد.

تقریباً هیچ آمار و ارقام مهمی از جانب آقای رئیس‌جمهور ارائه نشد؛ متقابلاً اما آقای جهانگیری نشان داد حسابی مسلط است. با این اوضاع احتمال کناره‌کشی به نفع روحانی بعیدتر از قبل به نظر می‌رسد.

خاصه توئیت رئیس دفتر خاتمی نشان داد پشت‌پرده خبرهایی است؛‌ محمدعلی ابطحی در واکنش به مناظرات نوشت:‌‌‌ «می‌گم راه نداره آقای روحانی وقتشو بده به جهانگیری؟ پدیده‌ی مناظره‌ی این دوره جهانگیری است؛ چه خوب که کاندیدا شد!»

حالا روحانی به طور ناخواسته در وضعیتی قرار گرفته است که پنج رقیب عمده دارد؛ رقبایی که هرکدامشان سهم قابل توجهی از آرای حداقلی او را مطالبه می‌کنند. تصور پیروزی آقای روحانی در دور اول، فضایی است. در بهترین حالت مناظره‌ی دیروز تثبیت دودوره‌ای شدن انتخابات برای روحانی بود./ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news