امروز : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تیم منتخب هفته بیست‌ونهم لیگ برتر

در پایان هر هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با نظرخواهی از سرمربیان و آنالیزورهای تیم‌ها، ۱۱ بازیکن برتر را انتخاب و معرفی می‌کنیم. روش کار به این صورت است که سرمربیان یا آنالیزور‌های ۱۶ تیم لیگ برتری، نفرات برتر تیم‌شان را معرفی می‌کنند و به آنها از یک تا ۱۰ نمره می‌دهند. نمره ۱۰ […]

در پایان هر هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با نظرخواهی از سرمربیان و آنالیزورهای تیم‌ها، ۱۱ بازیکن برتر را انتخاب و معرفی می‌کنیم. روش کار به این صورت است که سرمربیان یا آنالیزور‌های ۱۶ تیم لیگ برتری، نفرات برتر تیم‌شان را معرفی می‌کنند و به آنها از یک تا ۱۰ نمره می‌دهند.

نمره ۱۰ بهترین نمره است و هرچه نمره بیشتر باشد، یعنی عملکرد بازیکن بهتر بوده است. با توجه به اینکه ۱۱ نفر باید در تیم منتخب قرار بگیرند، نفراتی به این تیم راه پیدا می‌کنند که نمرات بیشتری کسب کرده باشند.

تیم منتخب هفته بیست‌ونهم شانزدهمین دوره لیگ برتر به‌ شرح زیر است:

دروازه‌بان: محسن فروزان (۸) از صبا

مدافعان: شجاع خلیل‌زاده (۷) و موسی کولیبالی (۷) از سپاهان و آرمان قاسمی (۹) از پیکان

هافبک‌ها: جابر انصاری (۸) از استقلال، امید جهانبخش (۱۰) از صبای قم، مهدی شیری (۱۰) از پیکان و سالار افراسیابی (۸) از سیاه‌جامگان

مهاجمان: جری بنسون (۸) از ذوب‌آهن، مهدی طارمی (۸) و علی علیپور (۹) از پرسپولیس

به انتخاب مربیان تیم‌های لیگ برتری بازیکنانی چون میثم مجیدی و غلامرضا عنایتی از صبای قم، سروش رفیعی از پرسپولیس، امید نورافکن از استقلال، سیامک نعمتی و گادوین منشا از پیکان، گوران یرکوویچ از سیاه‌جامگان, بختیار رحمانی از فولاد می‌توانستند در تیم منتخب این هفته قرار بگیرند که به روش انتخاب تیم هفته از لیست خارج شدند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news