امروز : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خبر خوش زیدان به هواداران رئال مادرید

زین‌الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید  پیروزی ۲ بریک تیمش مقابل والنسیا در هفته سی و پنجم لالیگا را دشوار اما لذت‌بخش خواند.  او در پایان بازی گفت: گلزنی سخت بود اما نتیجه عادلانه ای رقم خورد. همیشه سخت کار میکنیم و انرژی زیادی می‌گذاریم. مدافعان کناری و میانی ما خیلی خوب هستند و عالی هماهنگ شده‌اند. علاوه بر این،  بسیار […]

زین‌الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید  پیروزی ۲ بریک تیمش مقابل والنسیا در هفته سی و پنجم لالیگا را دشوار اما لذت‌بخش خواند.

 او در پایان بازی گفت: گلزنی سخت بود اما نتیجه عادلانه ای رقم خورد. همیشه سخت کار میکنیم و انرژی زیادی می‌گذاریم. مدافعان کناری و میانی ما خیلی خوب هستند و عالی هماهنگ شده‌اند. علاوه بر این،  بسیار مطلوب حمله می‌کنند.مارسلو و کارواخال به طور واضح در جمع ۳، ۴ بازیکن کناری برتر دنیا قرار دارند. در بازی با والنسیا کاملا به دردسر افتادیم.

او درباره خامس رودریگس افزود: خامس خیلی خوب بازی می کند و کارش عالی است. از عملکرد او خوشحالم.ایسکو را سه‌شنبه مقابل اتلتیکومادرید خواهید دید.او در بهترین فرم خودش است اما به تنهایی برای تیم مهم نیست. همه اعضای به یک اندازه ارزش دارند.واران هم باید مراقب باشد دوباره مصدوم نشود.نمی‌خواهم دوباره رافائل را آسیب‌دیده ببینم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news