وبلاگستان

آرشیو

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حمله اخیر نیروهای سپاه به مواضع داعش بسیار تحسین‌برانگیز بود، مردم هم باید در راهپیمایی روز قدس حضوری حماسی داشته باشند که دنیا همچنان در حیرت بماند.

تا زمانی که دشمن اسلام و مردم مظلوم فلسطین از سرزمین‌های اشغالی عقب‌نشینی نکرد باید به این راهپیمایی‌ها و حمایت‌ها ادامه داد.

وی افزود: وقتی دشمن هر روز وقیح‌تر و جریح‌تر می‌شود، ما هم باید با اراده بیشتر از گذشته محکم‌تر در همه عرصه‌های دفاع از اسلامی ایستادگی کنیم.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت و عظمت روز قدس، تاکید کرد: به گفته امام راحل حضور واجب است و باید تاکید کنم که شرکت در راهپیمایی روز قدس مثل نماز واجب عینی است.

این مسئول ادامه داد: با توجه به شرایط کنونی منطقه و جهان باید حضور ما با سال‌های قبل فرق کند و پررنگ‌تر باشد.

توکل تصریح کرد: در شرایط کنونی و حضور ترامپ رییس‌جمهور آمریکا در منطقه و همراهی کردن آل‌سعود ملعون با او در جنگ‌افروزی باید با اقتدار بیشتر در صحنه حضور داشت.

وی در پایان با اشاره به حملات موشکی اخیر سپاه به مواضع داعش، گفت: حمله اخیر نیروهای انقلابی سپاه به مواضع داعش بسیار تحسین‌برانگیز بود و باید از این صلابت و اقتدار قدردانی کرد، با توجه به این حمله‌ای که دنیا را انگشت به دهان گذاشت مردم هم باید در راهپیمایی روز قدس حضوری حماسی داشته باشند که دنیا همچنان در حیرت بماند.

کد خبر: 146313

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۰۲ تیر ۱۳۹۶

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید