امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هدف غربی‌ها از سند ۲۰۳۰ تخریب نظام تربیتی است/ مسئولان دولتی نگاه خود را تغییر دهند

بصیر، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری دادستان استان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز با اشاره به اجرای سند ۲۰۳۰ اظهار کرد: با توجه به هشدار مقام معظم رهبری مبنی بر عدم اجرای این سند تکلیف آن برای مسئولان مشخص شده است. وی با اشاره به اینکه اساتید دانشگاه ها و فرهیختگان این سند را بررسی  کردند […]

بصیر، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری دادستان استان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز با اشاره به اجرای سند ۲۰۳۰ اظهار کرد: با توجه به هشدار مقام معظم رهبری مبنی بر عدم اجرای این سند تکلیف آن برای مسئولان مشخص شده است.

وی با اشاره به اینکه اساتید دانشگاه ها و فرهیختگان این سند را بررسی  کردند خاطرنشان کرد: در حالی اینگونه اسناد قرار است که در آموزش و پرورش کشور اجرا شود که ما در جمهوری اسلامی زندگی می‌کنیم و خود دارای مبانی غنی آموزشی اسلامی هستیم.

دادستان مازندران با بیان اینکه هیچ لزومی برای تبین برنامه‌های آموزشی جمهوری اسلامی در خارج از کشور وجود ندارد، تصریح کرد: مسئولان دولتی باید نگاه خود را از کشورهای غربی و مجامع بین‌المللی به داخل کشور و متون کتاب و سنت متوجه سازند چراکه پیشرفت و سعادت ما در عمل کردن به قرآن و پیروی از اهل‌بیت است.

جعفری در پایان گفت: هدف غربی‌ها از این کار تخریب فعالیت‌های تربیتی است و همچنین پشت پرده اینگونه اسناد،  مسائل سیاسی است که باید نسبت به آن هوشیار باشیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news