وبلاگستان

آرشیو

دادستان مازندران در گفت‌وگو با بصیرنیوز:

دادستان مازندران با اشاره به اینکه هدف غربی‌ها از سند 2030 تخریب نظام تربیتی است گفت: مسئولان دولتی باید نگاه خود را از کشورهای غربی و مجامع بین‌المللی به داخل کشور و متون کتاب و سنت متوجه سازند.

بصیر، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری دادستان استان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز با اشاره به اجرای سند ۲۰۳۰ اظهار کرد: با توجه به هشدار مقام معظم رهبری مبنی بر عدم اجرای این سند تکلیف آن برای مسئولان مشخص شده است.

وی با اشاره به اینکه اساتید دانشگاه ها و فرهیختگان این سند را بررسی  کردند خاطرنشان کرد: در حالی اینگونه اسناد قرار است که در آموزش و پرورش کشور اجرا شود که ما در جمهوری اسلامی زندگی می‌کنیم و خود دارای مبانی غنی آموزشی اسلامی هستیم.

دادستان مازندران با بیان اینکه هیچ لزومی برای تبین برنامه‌های آموزشی جمهوری اسلامی در خارج از کشور وجود ندارد، تصریح کرد: مسئولان دولتی باید نگاه خود را از کشورهای غربی و مجامع بین‌المللی به داخل کشور و متون کتاب و سنت متوجه سازند چراکه پیشرفت و سعادت ما در عمل کردن به قرآن و پیروی از اهل‌بیت است.

جعفری در پایان گفت: هدف غربی‌ها از این کار تخریب فعالیت‌های تربیتی است و همچنین پشت پرده اینگونه اسناد،  مسائل سیاسی است که باید نسبت به آن هوشیار باشیم.

کد خبر: 146610

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۰۴ تیر ۱۳۹۶

نسخه قابل چاپ:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید