امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۰:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشمن‌شناسی و مرزبندی با دشمنان مهمترین توصیه رهبری است

بصیر، حجت‌الاسلام محمد عبدلی در خطبه های نماز عیدفطر در مسجد صاحب الزمان روستای کوچک‌بیشه‌محله اظهار کرد : سفارش به تقوا از مهمترین سفارش‌های دینی است. وی با اشاره به روایت امام حسن (ع) گفت: امام حسن علیه‌السلام تاکید زیادی به اقامه نماز، پرداخت زکات، کنترل خشم و پیوند با خویشاوندان داشتند. این کارشناس مسائل […]

بصیر، حجت‌الاسلام محمد عبدلی در خطبه های نماز عیدفطر در مسجد صاحب الزمان روستای کوچک‌بیشه‌محله اظهار کرد : سفارش به تقوا از مهمترین سفارش‌های دینی است.

وی با اشاره به روایت امام حسن (ع) گفت: امام حسن علیه‌السلام تاکید زیادی به اقامه نماز، پرداخت زکات، کنترل خشم و پیوند با خویشاوندان داشتند.

این کارشناس مسائل مذهبی خاطرنشان کرد: تبعیض قائل نشدن بین برادران، تلاش برای رفع مشکلات، بردباری و علم آموزی از دیگر مسائلی است که امام حسن مجتبی بر روی آن تاکید دارند.

وی افزود: قرار دادن قرآن به عنوان رهبر زندگی، رفتار و اخلاق مناسب و امر به معروف و نهی از منکر هم بسیار تاکید شده است.

عبدلی اظهار کرد: به سفارش بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی اگر میخواهیم که خود را در مسائل شرعی و سیاسی بسنجیم باید خود را در مسیر ولایت فقیه قرار دهیم.

کارشناس مسائل مذهبی با اشاره به اینکه مهمترین توصیه مقام معظم رهبری دشمن شناسی و مرزبندی با دشمنان است، گفت: برخی از دوستان داخلی به خاطر ترس از بیگانگان با دشمنان دست بیعت می‌دهند.

عبدلی با بیان اینکه دشمنان به دنبال تحقق منافع خود از کشور ما هستند، خاطرنشان کرد: زمانی دشمنان از ما راضی می‌شوند که دست از دین خود برداریم و به آئین آنها روی آوریم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news