وبلاگستان

آرشیو

لوئیجی دوناروما، گلر 18 ساله میلان که قصد جدایی از این تیم را دارد، در نشست خبری بازی فردای جوانان اسپانیا و ایتالیا به صحبت در مورد آینده اش در میلان پرداخت.

دوناروما، گلر جوان و خوش آتیه میلان، هفته گذشته اعلام کرد که قصد تمدید قراردادش را ندارد و می خواهد از میلان جدا شود. او یک سال دیگر از قراردادش باقیمانده و اگر میلان با انتقال او موافقت نکند، سال بعد به عنوان بازیکن آزاد می تواند این تیم را ترک کند.

دوناروما پس از اینکه اعلام کرد قراردادش را تمدید نمی‌کند، به شدت مورد غضب هواداران میلان قرار گرفت و انتقادات بسیاری از او به عمل آمد.

او که مورد توجه یوونتوس، رئال و یونایتد قرار دارد، اخیرا صحبت هایش در اینستاگرام در مورد تمدید قرارداد را پاک کرده و نوشته که حساب کاربری اش در دست هکرها بوده است.

گلر یاغی میلان که در اردوی تیم جوانان ایتالیا حضور دارد، در نشست خبری بازی با جوانان اسپانیا در مورد حاشیه های اخیر صحبت کرد و گفت:« من آسوده خاطرم و در آرامش به سر می برم. تنها تمرکز من روی بازی فردا مقابل اسپانیاست و پس از اتمام رقابت های یورو، در مورد آینده ام در میلان تصمیم گیری خواهم کرد.»

کد خبر: 146801

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۰۶ تیر ۱۳۹۶

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید