امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک تاج به فغانی

مهدی تاج در پیامی قضاوت علیرضا فغانی به همراه رضا سخندان و محمدرضا منصوری در دیدار پرتغال و شیلی از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام کنفدراسیون ها در کازان را تبریک گفت. در پیام رییس فدراسیون فوتبال آمده است: باعث خرسندی و افتخار جامعه ورزش ایران عزیزمان است که در این روزهای فرخنده،شاهد قضاوت تیم داوری […]

مهدی تاج در پیامی قضاوت علیرضا فغانی به همراه رضا سخندان و محمدرضا منصوری در دیدار پرتغال و شیلی از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام کنفدراسیون ها در کازان را تبریک گفت.

در پیام رییس فدراسیون فوتبال آمده است:

باعث خرسندی و افتخار جامعه ورزش ایران عزیزمان است که در این روزهای فرخنده،شاهد قضاوت تیم داوری شایسته ایران در مرحله نیمه نهایی رقابت های جام کنفدراسیون ها باشد.

این واقعه مهم که بی تردید با تلاش و پشتکار افتخارآفرینان داور کشورمان در استمرار موفقیت های سال های اخیرشان رخ داد، ادای احترامی به کل خانواده داوری در ایران  است و بدون شک حضور داوران لایق ایران در آوردگاه‌های مهم اینچنینی و فینال المپیک، باعث پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر داوری در کشورمان و آسیا خواهد شد.

اینجانب این موفقیت بزرگ را به  آقایان علیرضا فغانی، رضا سخندان، محمدرضا منصوری و جامعه داوری کشور تبریک و تهنیت می‌گویم و توفیقات و موفقیت‌های روز افزون آنان را درگاه ایزد منان خواهانم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news