امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاهش محسوس بار ترافیکی هراز

سرهنگ سیاوش محبی اظهار داشت: بار ترافیکی محور هراز کاهش محسوسی پیدا کرده و اکنون شاهد ترافیک پر حجم و روان در مسیر جنوب به شمال این محور هستیم. وی افزود: محورهای مواصلاتی فیروزکوه و امام رضا(ع) نیز دارای ترافیک عادی و روان هستند و تردد خدوروها به راحتی در این دو محور در جریان […]

سرهنگ سیاوش محبی اظهار داشت: بار ترافیکی محور هراز کاهش محسوسی پیدا کرده و اکنون شاهد ترافیک پر حجم و روان در مسیر جنوب به شمال این محور هستیم.

وی افزود: محورهای مواصلاتی فیروزکوه و امام رضا(ع) نیز دارای ترافیک عادی و روان هستند و تردد خدوروها به راحتی در این دو محور در جریان است.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران با بیان این که موج آغاز مسافرت ها به پایان رسیده است، گفت: اکنون منتظر آغاز موج بازگشت از سفرها هستیم.

محبی با بیان این که پیش بینی می کنیم، اوج بازگشت مسافران از سفر در روز جمعه صورت پذیرد، افزود: مسافران عزیز برای اجتناب از قرار گرفتن در ترافیک سنگین، برنامه بازگشت خود را به روزهای پنج شنبه ۸ تیرماه و یا شنبه ۱۰ تیرماه موکول کنند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه همکاری مردم و مسافران با پلیس راه سبب شده که تاکنون مشکل خاصی را نداشته باشیم، درخواست و هدف ما نیز همین بوده است و از این بابت از مسافران تشکر می کنم، مسافران عزیز راه را بخشی از مسافرت بدانند و برای رسیدن به مقصد تعجیل نکنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news