امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۲۲:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رحمانی: هواداران از دلایل جدایی‌ام خبر ندارند

بختیار رحمانی، کاپیتان فصل گذشته باشگاه فولاد خوزستان روز گذشته با امضای قراردادی دو ساله رسما به پیکان پیوست تا در لیگ هفدهم با پیراهن آبی این باشگاه به میدان برود. رحمانی در گفت و گو با بخش رسانه‌ای تیم فوتبال پیکان درباره حضور در این باشگاه و دلایل انتخابش گفت: قبل از هر چیز […]

بختیار رحمانی، کاپیتان فصل گذشته باشگاه فولاد خوزستان روز گذشته با امضای قراردادی دو ساله رسما به پیکان پیوست تا در لیگ هفدهم با پیراهن آبی این باشگاه به میدان برود.

رحمانی در گفت و گو با بخش رسانه‌ای تیم فوتبال پیکان درباره حضور در این باشگاه و دلایل انتخابش گفت: قبل از هر چیز باید بگویم خیلی خیلی خوشحالم که دوباره این افتخار نصیبم شد که شاگرد آقای جلالی بشوم. در این مقطع زمانی و بعد از اتفاقاتی که در یک سال اخیر برایم افتاد، خیلی برایم مهم بود که در تیم جدیدم آرامش داشته باشم. من احساس کردم در باشگاه پیکان این محیط برایم مهیاست و آرامشی که دنبال آن هستم را در اختیار من قرار می دهد. حالا به تیمی آمده ام که هر سرمربی اش را کامل می شناسم و هم خیلی از بازیکنانش دوستان نزدیک من هستند. خیلی از آنها هم در روزهای اخیر به من لطف داشتند و مرا به حضور در پیکان ترغیب کردند. ضمن اینکه می دانم مدیریت بسیار خوبی در راس این تیم قرار دارد و همه این ها باعث شد من پیکان را برای ادامه فوتبالم انتخاب کنم. با اطمینان می گویم آرامش پیکان مرا به روزهای خوبم برمی گرداند.

رحمانی ادامه داد: در این چند روز خیلی فکر کردم و مطمئم تصمیم درستی گرفتم. از تمام تیم هایی که به من پیشنهاد داده بودند تشکر می کنم اما در این مقطع زمانی ترجیح دادم دوباره با آقای جلالی کار کنم؛ بخاطر اینکه خیلی از چیزهای فنی فوتبالم را مدیون ایشان هستم. امیدوارم در پیکان به همراه آقا مجید و بازیکنان تیم فصل خیلی خوبی داشته باشم و تنها به موفقیت بزرگی که در انتظارمان است فکر می کنم.

رحمانی در بخش پایانی صحبت هایش برای تیم سابقش آرزوی موفقیت کرد: برای باشگاه فولاد بهترین ها را آرزو می کنم. هواداران فولاد بدانند که من خیلی آنها را دوست دارم و مطمئن باشند از هیچ چیز دلایل جدایی من از این باشگاه خبر ندارند. هرچه که بود تمام شد و من باز هم از تمام هواداران این باشگاه از صمیم قلب تشکر می کنم اما در مقطع فعلی شرایط طوری پیش رفت که من باید از فولاد جدا می شدم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news