امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۲۲:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهمترین خرید استقلال از نظر پیشکسوت تیم

پیروز قربانی در خصوص شرایط فعلی استقلال و عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات عنوان کرد: استقلال بازیکنان خوبی جذب کرده و شاید مهمترین خرید این تیم پژمان منتظری بود. در فصل گذشته هم گفتم که استقلال در خط دفاعی نیاز به بازیکنانی دارد که دیگر بازیکنان خط دفاعی را رهبری کند و […]

پیروز قربانی در خصوص شرایط فعلی استقلال و عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات عنوان کرد: استقلال بازیکنان خوبی جذب کرده و شاید مهمترین خرید این تیم پژمان منتظری بود. در فصل گذشته هم گفتم که استقلال در خط دفاعی نیاز به بازیکنانی دارد که دیگر بازیکنان خط دفاعی را رهبری کند و حالا با جذب منتظری شرایط تغییر خواهد کرد، البته به شرطی که عملکرد منتظری مثل سال‌های اخیر باشد.

وی اظهار داشت: به نظر من استقلال نیاز به جذب پلی‌میکر دارد و در فصل گذشته هم این تیم نیاز به بازیکنی داشت که در میانه زمین بازیسازی کند و مهمترین نقش را در خط هافبک داشته باشد. استقلال باید برای جذب هافبک بازیساز دست به کار شود.

قربانی در خصوص شانس قهرمانی استقلال در لیگ امسال گفت: استقلال امسال کار سخت‌تری دارد و هواداران هم فقط از این تیم توقع قهرمانی دارند. چیزی در این زمینه قابل پیش‌بینی نیست. امیدوارم استقلال در فصل جدید قهرمان شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news