امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۲۲:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش راکیتیچ به جدایی انریکه از بارسلونا

با وجود آنکه ایوان راکیتیچ جایگاه خود را در ترکیب اصلی بارسلونا در فصل قبل از دست داد اما این بازیکن کروات از جدایی انریکه ناراحت است. راکیتیچ به ستایش از انریکه پرداخت و این گونه به جدایی او از بارسلونا واکنش نشان داد: انریکه مربی بزرگ بود و چیزهای زیادی از او آموختیم. من […]

با وجود آنکه ایوان راکیتیچ جایگاه خود را در ترکیب اصلی بارسلونا در فصل قبل از دست داد اما این بازیکن کروات از جدایی انریکه ناراحت است.

راکیتیچ به ستایش از انریکه پرداخت و این گونه به جدایی او از بارسلونا واکنش نشان داد: انریکه مربی بزرگ بود و چیزهای زیادی از او آموختیم. من شخصا علاقه زیادی به این مربی داشتم و براین باور هستم که جدایی او زیان بزرگی برای بارسلونا بود.

ستاره کروات بارسلونا بار دیگر درباره پیروزی شگفت‌انگیز برابر پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا گفت: آن پیروزی را هیچ گاه فراموش نخواهیم کرد. شب عجیبی بود و توانستیم دست به معجزه بزنیم اما متاسفانه چند روز بعد با شکست دور از انتظاری که برابر لاکرونیا داشتیم قهرمانی در لالیگا را از دست دادیم و شرایط بسیار سخت شد. به هر حال فوتبال هم لحظات شیرین دارد و هم تلخ.

راکیتیچ بعد از درخشش در سویا پیراهن بارسلونا را بر تن کرد و یکی از خریدهای خوب این تیم در چند سال اخیر بوده است. به احتمال خیلی زیاد این بازیکن کروات در جمع آبی‌اناری‌ها به کار خود ادامه خواهد داد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news