امروز : پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۴:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برد پارسا مقابل ملی پوش ایرانی بلژیک

، بیست‌وسومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۷ با حضور ۹۷۳ تکواندوکار از ۱۸۳ کشور از روز شنبه (۳ تیرماه) در سالن «تی‌وان آرنا» موجو آغاز و تا روز جمعه (۹ تیرماه) ادامه دارد. امروز (پنجشنبه) و در ششمین روز این مسابقات، رقابت‌های مرحله مقدماتی اوزان ۵۷- کیلوگرم گروه زنان و ۶۳- کیلوگرم گروه مردان برگزار […]

، بیست‌وسومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۷ با حضور ۹۷۳ تکواندوکار از ۱۸۳ کشور از روز شنبه (۳ تیرماه) در سالن «تی‌وان آرنا» موجو آغاز و تا روز جمعه (۹ تیرماه) ادامه دارد. امروز (پنجشنبه) و در ششمین روز این مسابقات، رقابت‌های مرحله مقدماتی اوزان ۵۷- کیلوگرم گروه زنان و ۶۳- کیلوگرم گروه مردان برگزار می‌شود.

هوگوپوش وزن چهارمی کشورمان در دومین مبارزه برابر «راحله آسمانی» تکواندوکار بلژیک قرار گرفت و توانست با شکست (۱۶ بر ۱۲) این تکواندوکار راهی مرحله سوم شود.

طیبه پارسا نماینده وزن ۵۷- کیلوگرم کشورمان در اولین مبارزه به مصاف «باناسا دیومانده» از ساحل عاج دارنده مدال برنز قهرمانی آفریقا ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ رفت و با نتیجه ۱۲ بر ۳ به برتری رسید. او در ادامه باید به مصاف «پاتریکجا آدامکیوسز» از لهستان دارنده مدال طلا، نقره و برنز قهرمانی اروپا برود.

ملی‌پوشان در بخش زنان با هدایت مهرو کمرانی (سرمربی) و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی (مربی) در این دوره از رقابت‌ها حضور پیدا کردند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news