امروز : سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۵:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پست هکرها روی صفحه اینستاگرام اوزیل

روز گذشته (یکشنبه) طرفداران مسعوت اوزیل که به صفحه شخصی او در اینستاگرام  سر زدند، سردرگم شدند. آنها که چندی پیش خبر جدا شدن اوزیل از نامزد سابقش، مندی کاپریستو را شنیده بودند، در صفحه اینستاگرام وی تصویری از او در کنار شریک قدیمی زندگی‌اش دیدند. زیر این تصویر هم پیامی با این مضمون قرار […]

روز گذشته (یکشنبه) طرفداران مسعوت اوزیل که به صفحه شخصی او در اینستاگرام  سر زدند، سردرگم شدند. آنها که چندی پیش خبر جدا شدن اوزیل از نامزد سابقش، مندی کاپریستو را شنیده بودند، در صفحه اینستاگرام وی تصویری از او در کنار شریک قدیمی زندگی‌اش دیدند. زیر این تصویر هم پیامی با این مضمون قرار گرفته بود: «مندی می‌دانم که اشتباه کرده‌ام اما من همیشه عاشقت خواهم بود!»

اوزیل پس از مدت کوتاهی این تصویر را از روی صفحه اینستاگرامش برداشت و ادعا کرد که قرار گرفتن آن عکس و پیام زیرش کار او نبوده بلکه کار هکرهایی بوده است که راه دسترسی به صفحه او را پیدا کرده‌ بودند.

او بلافاصله در توئیتر پستی جدید گذاشت و هواداران را از سردرگمی درآورد. اوزیل در توئیتر نوشت: همان‌طور که ممکن است متوجه شده باشید، اکانت من هک شده بود اما با تلاش تیمم و اینستاگرام، دوباره کنترل آن را به دست گرفتم. از رسانه‌ها عذر می‌خواهم اما الان دیگر باید به داستان‌های بی‌اساسی که درباره‌ام ساخته‌ شده است، پایان دهید. از سر گرفته شدن رابطه من و نامزد سابقم دروغ خبری است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news